1648
1632
عنوان

پیاده روی اربعین

199 بازدید | 19 پست

دوستان میشه کمک کنید.

یک سوال دارم کسی میدونه پرواز تهران نجف هزینه اش چقدره؟

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

حدود یک ونیم. رفت وبرگشت

شما اطلاعاتت مال چه تاریخیه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1522
یعنی موقع اربعین ارزون تره؟!

اره چون هیچ کس اون موقع نمیخواد بره در عوض نجف به تهران 2 به بالاست اون موقع

الانم برگشت یعنی نجف به تهران 700 یا 800 هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اره چون هیچ کس اون موقع نمیخواد بره در عوض نجف به تهران 2 به بالاست اون موقع الانم برگشت یعنی نجف ب ...

میشه الان رزرو کرد؟ برای برگشت؟

1620
میشه الان رزرو کرد؟ برای برگشت؟

چرا که نه رفت و زمینی برو هوایی که ارزونه برگرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دوستمون خیلی متفاوت گفتید

نه من الانم پرسیدم از همسرم همین که گفتم خودنم میتونی سرچ کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا که نه رفت و زمینی برو هوایی که ارزونه برگرد

نه ایشالا میخوام همون زمان اربعین برم و روز بعد از اربعین برگردم که گرونتره ظاهرا

نه ایشالا میخوام همون زمان اربعین برم و روز بعد از اربعین برگردم که گرونتره ظاهرا

برگشتش گرونه اما رفتش ارزونه اما اگه جا گیرت بیاد

الان سایت و نگاه کن واسه 27 

500 تومن هم هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر مهربونی اخه شما. ولی قیمتی که گفتی با دوستان چقدر فرق داره؟

عزيز لطف داري اخه اونجايي كه ميخواي بري خيلي عاليه اين تلفن كسي كه دو سال باهاش رفتم امسال هم بهمون گفت تقريبا ٤ ألبته به ٥ هم ميرسه اين تلفنشه زنك بزن دقيق بپرس 

arbaien_313@ اقاي موسوي 

1523
برگشتش گرونه اما رفتش ارزونه اما اگه جا گیرت بیاد الان سایت و نگاه کن واسه 27  500 تومن هم هس ...

شاغلم متاسفانه مرخصی ندارم زیاد

عزيز لطف داري اخه اونجايي كه ميخواي بري خيلي عاليه اين تلفن كسي كه دو سال باهاش رفتم امسال هم بهمون ...

5 ملیون پول بلیط؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست قدیمی عزیز انشاالله که به سلامتی میرید و برمیگردید میشه اگه رفتین منو هم دعا کنید؟ با یه مشکلی درگیرم حل شه 

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.
1651