2703
2553
عنوان

هشت روز با شوهرم حرف نمیزنم😢

2217 بازدید | 44 پست

شنبه گذشته مادرش انقدر زیر گوشش خوند بچتون لوس شده (دختر سه ساله)که آخر دیوونه شد 

دخترم خیلی به باباش وابسته اس  یکم زیاد دنبالش گریه میکنه اونم باز تقصیر خودشه هر چی خواسته واسش زود تهیه کرده ...

حالا اونشب تحت تاثیر حرفای مادرش یدفعه متحول شده مثلا بچه رو با گریه اورد بالا  انقدر عصبانی بود من هی سعی کردم چیزی نگم تا اروم شه اما ول کن نبود هر چی دادم دست بچه ساکت شه داد زد بگیر دوباره کریه اشو دراورد  بعدم یهو برقو خاموش کرد که باید بخوابه 

بچه هم خوابش نمیومد یعنی غافلگیر شده بود از باباش هی بیتابی میکرد الکی گفت گشنمه نون کره میخوام منم جرات تکون خوردن نداشتم بچه ها خیلی کوتاه اومدم تا اروم شه شوهرم که دید بچه گیر داده داد زد پاشو بده بهش رفتم سر یخچال داشتم با صدای یواش ارومش میکردم داد زد دهنتو کج نکن لوس میشه بلند گفتم کج نمیکنم دارم ارومش میکنم تو بخوابی 

دیگه کفرم دراومده بود از دستش 😠ولی بازم سعی کردم اروم باشم که اومد بالا سرم گفت جواب منو نده گفتم مگه چی گفتم ...

یهو دستشو برد بالا زد منو  منم دیگه سرش داد زدم وفحشش دادم گفتم حالا که میزنی منم فحش میدم بهت بچه بیچاره زهره ترک شد همینطور جیغ میزد ورش داشتم پریدم بیرون خونه مادرش دهن خونی بهش نشون دادم با عصبانیت گفتم نمیدونم چند وقته از کجا یادگرفته میگه بچه لوس شده آخه اگه مستقیم بگم زبونش دراز میشه من نگفتم پس حقته کتک

فقط گفتم که بفهمه من خر نیستم برگشتم بالا درو باز نکرد مجبور شدم تو خراب شده مادرش بخوابم 

فقط بچه بیچاره رو بگوووو چقدر ترسیده بود ...

صبح درو باز گذاشته بود رفتم همه کارای خونه رو کردم غذا پختم وقتی اومد دختر معصومم دوید سمتش گفت سلام بابا  انگار نه انگار چیزی شده 😢اونم سعی کرد هی باهام حرف بزنه تا همه چی عادی شه ولی تا امروز که هشت روز میشه یک کلمه باهاش حرف نزدم غذامم جدا خوردم 

فقط نمیدونم دیگه چیکار کنم ادامشو میدونم چطور پشیمونه ولی دلم میخواد درس عبرت بشه براش دقش بدم...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

كار خوبي كردي

محكم واستا و از حق خودت و دخترت دفاع كن

يه درسي بهش بده كه تا آخر عمر يادش بمونه كه دهن بين نباشه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای بر پدر و مادرانی که در ۷سالِ اول به بچه ثابت نمی‌کنند «عاشق او هستند!»

🌀 مادر مثل توپ‌پخش‌کنِ تیم، در خانه باید «محبت» پخش کند

🔻 آخرین آمادگی برای ظهور؛ اصلاح مدیریت در جامعه و خانواده (ج۹)-۳

🔹 در مدیریت خانواده هم محبت، اصل است. در هفت‌سال اول که بچه دارد خودش را پیدا می‌کند، به پدر و مادر فرموده‌اند که مثل غلامِ او باشید تا او بفهمد ارباب است! (وسائل‌الشیعه/۱/۴۷۶)

🔹 وای بر مامان و باباهایی که در هفت‌سال اول به بچه‌ ثابت نمی‌کنند که عاشق او هستند! درحالی‌که بچه در این سن، باید آخرِ کیف باشد!

🔹 برخی از مادرها مدام به بچه می‌گویند «دیگر دوستت ندارم ها!» چرا بچه را تهدید می‌کنی؟! خُب این بچه یادش می‌ماند و می‌گوید «من موجودی هستم که به‌همین سادگی، مادرم می‌تواند من را دوست نداشته باشد!» این را به بچه‌ات نگو. منّتش را بکش! مثلاً این‌طوری بگو: «من که تو را دوست دارم، این کار را نکن...» مدام به او بگو دوستت دارم، بگذار این بچه، وجودش پُر بشود.

🔹 حضرت امام(ره) می‌فرمود: بچه‌‌ای که تحت تربیت مادر نباشد، محبت مادر را نچشد، عقده پیدا خواهد کرد. این عقده‌‌ها منشأ همه مفاسد است. دزدیها از این عقده‌‌ها پیدا می‌‌شود؛ آدمکشی‌ها از این عقده‌‌ها پیدا می‌‌شود؛ خیانت‌ها از این عقده‌‌ها پیدا می‌‌شود (صحیفه امام/ج۷/ص۴۴۵)

🔹 در خانواده نه‌تنها باید به خانم محبت بشود، بلکه خانم و مادر خانواده، مثل توپ‌پخش‌کنِ تیم است؛ در وسط خانه محبت پخش می‌کند، خانم در برخورد با بچه‌ها، نباید حالت حقوقی به خودش بگیرد و مثل فرمانده‌ها رفتار کند، بلکه باید دلبری کند! مثلاً به بچه‌ها بگوید: «بچه‌ها، اگر این کار را بکنید من دلم می‌سوزد» و بابا هم به بچه‌ها یاد بدهد که «دل مامان‌تان را نشکنید» این‌ها اساس خانواده است.

🔹 پدر و مادرهای محترم! بچه‌ها از روی الگوی شما «امامت» را می‌فهمند، از روی الگوی مهربانی مادر، می‌فهمند که امام مهربان است، از روی الگوی مهربانی مادر می‌فهمند که خدا مهربان است و حسن‌ظنّ به خدا پیدا می‌کنند.

👤علیرضا پناهیان

🚩دانشگاه امام‌صادق(ع)- ۹۸.۶.۱۷

2714

اخی عزیزم چقد صبوری تو.

‌ولی حقش بوده که باهاش قهرکنی.

بنظرم اگه باز اومد طرفت دیگه خیلی سرسخت نشون نده خودتو که نگه بدرک دیگه محلت نده اونوقت دست از پا دراز تر مجبور بشی بری سمتش‌.

بنظرم تا همینجا هم درس عبرت شده براش.

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
قلبم درد گرفت از این مادرشوهرای بدجنسس

واقعا خدا شاهده هر بار که شوهرم دیوونه میشه از خبر چینی های اون بوده ده ساله دارم تحمل میکنم شوهرم خودش ادم خوبیه خیلی به ما علاقه داره ولی یه حسادتی تو وجود خواهر ومادرش گیر کرده که هر چند وقت یه بار اینطوریش میکنن که حتی به دختر خودش که از جونش عزیزتر بود رحم نکرد😢

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
واقعا خدا شاهده هر بار که شوهرم دیوونه میشه از خبر چینی های اون بوده ده ساله دارم تحمل میکنم شوهرم خ ...

اوه پس مادره کلا حسوده خداا ینی چی که مادر ب خوشبختی بچه هاش حسودی کنه تو مغزم نمیره اصلا

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
واقعا خدا شاهده هر بار که شوهرم دیوونه میشه از خبر چینی های اون بوده ده ساله دارم تحمل میکنم شوهرم خ ...

خوب شوهرتو روشن کن بگو انقد دهن بین نباش

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
2706