2703
2553

سلام من خیلی دوست دارم تو رشته خودم شاغل بشم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟ اول برم سراغ همه نرم افزارایرشته م بعدش بگردم دنبال کار؟ کلا روند پیدا کردن کار چه جوریه شما چه جوری کار پیدا کردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من رفتم دنبال جایی که مربوط به رشته ام بود

پرسیدم استخدام دارن یا نه

نرافزاراشم بلد بودم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2714

برو تو فنی حرفه ای ها بپرس مختص رشتت چه برنامه هایی دارن یسری دوره هایی رایگان دارن یکم طولانیه ولی بعدش قشنگ کارو یاد میگیری معمولا خودشون هم جذب میکنن یا معرفیت میکنن خیلی از جاهای صنعتی از فنی حرفه ای ها نیرو میگیرن

من تو خونه کار میکنم

ماریا جون منظورتون کارهای کیک و شیرینی ایناس؟؟میشه بگید چطوری یاد گرفتین؟؟من تو تاپیکاتون بودم واقعا هنرمندین😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خب چه جوری یعنی کجا رفتین شرکتی چیزی بود؟ چه جوری پیداش کردین؟

یه شرکته

چشممون خورد🤔

اون یکیا که دوستام رفتن و همه میشناختیم 

یا استادامون بهمون میگفتم فلان جا طراح میخواد

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
ماریا جون منظورتون کارهای کیک و شیرینی ایناس؟؟میشه بگید چطوری یاد گرفتین؟؟من تو تاپیکاتون بودم واقعا ...

مرسی فداتشم. من کلاس نرفتم از نت یاد گرفتم کانال زدم و کار میکنم و سفارش میگیرم.. راضیم 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
مرسی فداتشم. من کلاس نرفتم از نت یاد گرفتم کانال زدم و کار میکنم و سفارش میگیرم.. راضیم 

واقعا هنرمندین.لینک کانال رو میشه بزارید

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2706