2737
2734

شنیدم باید اون چیزی روکه میخوای شکرگزاری کنی آخه مگه میشه چیزی رو که ندارم شکرکنم!چطوری شکرچیزی که ندارم بجابیارم.؟

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون هر چی بخوای خدا بهت میده

پس دستور نده

تشکر کن

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

کسی تجربه ای نداره؟😳

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
2738

اصل قانون جذب این هست که شما نگید من فلان چیز رو ندارم باید بگین من الان اون رو حسش میکنم و از به دست اوردنش خدارو شکر میکنم یعنی خودتون رو اون وقتی تصور کنید که به خواستتون رسدید نه اونموقعی که دارید از نداشتنش رنج میبرید

واین احساس داشتن نباید به شمارو اذیت کنه که همه فکر و ذکرتون این بشه. شما باید به خودتون در رابطه با هدف یا خواستتون انرژی مثبت بدید

من کاملا بلدم و تجربش و دارم در چه زمینه ای میخای جذب شخص یا ترور؟ 

میخوام آزمون استخدامی بدم دوست دارم معلم بشم.

جذب شخص هم بگو

باید اولا خودتو لایق داشتنش بدونی هرچقدرم هم دست‌نیافتنی باشه یا از تو بالاتر باشه نگی من کجا اون کجا مطمئن باشی که مال تواه و باور داشته باشی و همش تصور کنی که برگشته و وقایع بعد از برگشتش رو مرور کنی نوشتن خیلی خوبه خیلی عالیه راجب بنویسی راجب بعد از اینکه مال تو شد.  شبها قبل خاب و صبح بعد بیدار شدن قشنگ تجسمی کنی که بهش رسیدی