2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

داشتیم میخندیدیم، به خصوص این؛

من خواستگار واسم اومده بود، همه چی تمام.

قد۱۹۰، وزن 87 کیلو(حالا گیر ندین قدو وزنشو چطور اینقدر دقیق میدونی) چشمانی جذاب و گیرا و خلاصه تمام خوبیها درونش یکجا جمع.

(دیکاپریو رو دیدین؟ این سعیدشون بود)

رفتیم تو اتاق و داشتیم با هم حرف میزدیم و خیلی هم با هم تفاهم داشتیم تا اینکه یهو (حتما فکر کردین گوزیدم و اون هم رفت و پشت سرشو نگاه نکرد؟ خیر) از خواب بیدار شدم😐😐

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
اصن هر چی خوبه میترکه  معلوم نیس کی گزارش میزنه   حسود پلاستیکی😂

قبلا اگه واقعا مسایل منحرفی مطرح میشد یا سیاسی گزارش میخورد الان میبینی یه بنده خدایی گفته رب چجوری بپزم تاپیکش بعد چند روز میترکه

اون زمان هم که هارلی کویین بود همینجوری بودن یه عده ناراحتن غیر از مادرشوهر و جاری چیزی تو پر بازیدا بره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
داشتیم میخندیدیم، به خصوص این؛ من خواستگار واسم اومده بود، همه چی تمام. قد۱۹۰، وزن 87 کیلو( ...

آره خیلی خوب بود.بدتر اینکه از خواستگارم گفتم ویژگی هاش شبیه خواستگار یع بنده خدا درومد شک کردیم که یه نفر باشه اومدیم اسمشو بهم بگیم دیدم ترکید اصلا موندم تو کککککففف 

جوابمو تو اعلانات اومد که داده ولی باز نشد خمااار موندم

آره خیلی خوب بود.بدتر اینکه از خواستگارم گفتم ویژگی هاش شبیه خواستگار یع بنده خدا درومد شک کردیم که ...

این خاطره ی خودم که گفتم. 😉

اون اعلانی که هم که میگی نمیدونی چی نوشته، خیلی ضد حاله.

تا چند روز هی تو ذهنت میگی چه جواب داده‌

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706