2733
2734
عنوان

دوستانی که کلینک اریتمی توانیر مراجعه کردین تشریف میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2121 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جون....متورال همون مثل متوهگزال هست دوزاش؟

نه عزیزم متوهگرال قوی تر اهسته رهشه البته 

عزیزم متوهگزال هم برای تپشه و هم برای فشار البته زیاد کاربرد نداره

نه عزیزم متوهگرال قوی تر اهسته رهشه البته  عزیزم متوهگزال هم برای تپشه و هم برای فشار البته زی ...

من میترسم بخورم فشارم بیفته....تو عوارضش نوشته که بعد خوردنش کارهای تمرکزی نمیشه انجام داد...درسته؟ 

2728
من میترسم بخورم فشارم بیفته....تو عوارضش نوشته که بعد خوردنش کارهای تمرکزی نمیشه انجام داد...درسته؟& ...

نه عزیزم شغل منم تدریسه متوهگزال المانی میخورم هیچ مشکلی برام ایجاد نکرده البته دکتر کفت هر دوماه یبار بیا قلبتو معاینه کنم که کم کم کمش کنم چون وضعیتم چک میشت تند تند مشکلی ایحاد نکرده نگران نباش عزیزم بنظرم یک دکتری انتخاب کن کاملا وقت بزاره به سوالات جواب بده خودم تو انتخاب دکتر خیلی حساسم

من میترسم بخورم فشارم بیفته....تو عوارضش نوشته که بعد خوردنش کارهای تمرکزی نمیشه انجام داد...درسته؟& ...

مرتب فالواپ انجام بدی اصلا مورد نگران کننده پیش نمیاد عزیزم فقط یک دکتر انتخاب کن بهش اعتماد کن

نه عزیزم شغل منم تدریسه متوهگزال المانی میخورم هیچ مشکلی برام ایجاد نکرده البته دکتر کفت هر دوماه یب ...

چقد خوب...مرسی عزیزم که گفتی....به منم گفته بود دوماه بعد بیا من واقعیت نرفتم....یکی دوماهش مسافرت بودم بعدم سرم شلوغ شد خواستم آبان اینا برم که باز مشکل پیدا کردم...آره اینجور که شما میگی فک کنم منم خیلی رو اعصابم....چون همش داروها رو می پرسم عوارض نده ال نشه بل نشه...البته ما توخانواده مون آلرژی به هر نوع دارویی رو داریم به داروی استفراغ آنتی بیوتیک و ...واسه همین میترسم...همش احساس می کنم حالا میگن این چقد جون دوسته...در حالی که می ترسم اتفاق عجیب غریب برام نیفته مثلا موقع تدریس غش نکنم یا هر چی...

مرتب فالواپ انجام بدی اصلا مورد نگران کننده پیش نمیاد عزیزم فقط یک دکتر انتخاب کن بهش اعتماد کن

من اصلا از اول پزشک دوست نبودم نه رشته شون رو دوس داشتم نه خودشون رو و نه مراجعه بهشون رو....سعی می کردم ورزش اینا کنم کمتر ببینمشون....از شانسم یه چی افتاد تو دامانم که فک کنم تا عمر دارم باید ببینمشون!  

2738
من اصلا از اول پزشک دوست نبودم نه رشته شون رو دوس داشتم نه خودشون رو و نه مراجعه بهشون رو....سعی می ...

منم اینطوری بودم ولی اخلاق خوب پزشک باعث شد مقاومتم کمتر شه

آره عزیزم ایشالا...

توکل بخدا عزیزم این اریتمی هم ریشه کن بشه انشالله 

من هم خودم دوماه دیکه نوبت اکو دارم از الان استرسشو دارم اخه یه ذره هم درد داره نمیدونم چرا وقتی این پروب رو محکم فشار میده رو قفسه سینه

2706