2726
من شعر آخرش همیشه اشکم درمیاد😔

من برم هیشکی تنها نمیشه...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

حالا که نطقم باز شده بزارین یه نکته هم بگم

کارگردان اصرار داره که ستایش 40 سالشه، نهایت 42

براهمین جوونه... 

ستایش 1 زمان جنگ بود، که داداش ستایش بخاطر ترس از سربازی و جنگ قسط خروج غیر مجاز رو داشت... 

الان چند سال از جنگ گذشته، قاعدتا باید حداقل50 سال رو داشت... اگه 15 الی 20 ازدواجش بود😅

امروز هم یخورده صحنه ای که از مرگ فرزندش گفت من احساسی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که نطقم باز شده بزارین یه نکته هم بگم کارگردان اصرار داره که ستایش 40 سالشه، نهایت 42 براهمین ...

آره اونكه خيلي ايراد داره، دخترش ٢٢ سالشه و بچه دومه ظاهرا، يعني پسرش حداقل ٢٤ ساله است، يعني ١٦ سالگي به دنياش آورده!!!!

2728
آره اونكه خيلي ايراد داره، دخترش ٢٢ سالشه و بچه دومه ظاهرا، يعني پسرش حداقل ٢٤ ساله است، يعني ١٦ سال ...

نه دخترش اولیه

پسرش دومی

الان مثلا دخترش22،23 هست

پسره هم 20

خودش هم 40

از زمان جنگ تا حالا چند سال گذشته؟ 

مگر این که اینا مثلا سال 86 رو به تصویر میکشن

عزیزمممم ...انشالله زود آشتی می کنید اصن قهر نمک زندگیه متاهلیه😄

مرسی

امروز اومد سرکار دنبالم انتظار داشت من فراموش کنم همه چی رو!

منم باهاش مثل یه راننده رفتار کردم😏

اومدم خونه شام هم درست کردم، نخورد!

فدای سرم😑 دوغ و سالاد خوشمزه ای کنار غذا بود🙄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مرسی امروز اومد سرکار دنبالم انتظار داشت من فراموش کنم همه چی رو! منم باهاش مثل یه راننده رفتار کر ...

چقد مثل همیم انگار من تایپ کردم😅کلا مردا چون خودشون حافظشون ضعیفه از خانماهم همین توقع رو دارن 🙄

استارتر ببخشیدا تاپیکتو خراب کردم

حالا که نطقم باز شده بزارین یه نکته هم بگم کارگردان اصرار داره که ستایش 40 سالشه، نهایت 42 براهمین ...

زمان حاضرش مال امسال نیست . ستایش سه ادامه داستان ستایش دو هست . دقیقا از روزی ک سری دومش تموم شد . ستایش سه شروع میشه . ستایش دو رو سال نود و دو میداد . وقتی هم شروع شد بیست و دو سال از ماجراهای فصل یک گذشته بود . انگار زمان روایت سریال مال حدود ده سال پیش هستش