2733
2734
عنوان

معجزه زندگی من (از آزواسپرمی تا مشاهده اسپرم در آزمایش)

| مشاهده متن کامل بحث + 29561 بازدید | 90 پست
خیلی ممنون ازینکه وقت گذاشتی و نوشته های من رو خوندی، من حدس میزنم چاقی همسرت از بابت یه فشار عصبی ی ...

خیلی ممنون از انگیزه ای بهم دادی 

حتما همین مسیری که پیشنهاد دادی رو پیش میگیرم برای درمان روحیش 😍 

ما رویان فقط ازمایش ها و چکاپ هاشو میریم دکترش تو رویان هم هست اما ما مطبش میریم 

بله خیلی راضیم ازمایش هاش خیلی دقیق هست 

تقریبا به صورت جدی از مرداد ماه ولی اینکه فهمیدیم مشکل داره از اردیبهشت بود اما بخاطر ماه رمضون و تنبلب خودمون درمانو دیر شروع کردیم 

اون پودر سرشار از گرمیجات و مواد تقویت کننده اسپرم هست که به ۱ورت های مختلف میشه خورد اما من هرشب ی قاشق عسل و ی قاشق از پودر و کمی زعفران رو با کمی اب مخلوط میکنم و میدم‌بخوره 

به عطاری شرح حالمونو گفتم که اسپرمش از همه جهات خیلی ضعیفه و اون خودش اینا رو برام‌اسیاب کرد و مخلوط کرد و داد 

تقریبا به اندازه ی شیشه سس مایونز کوچیییکش شد ۱۲۰ تومن 

ناگفته نمونه که اون اقا آشنا هم بود و مطمئنم‌چیز خوبی داده بهم‌

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
راستی این مقاله 8 صفحه هستش که توی لینک زیر میتونی دانلودش کنی، توش کامل توضیح داده که چه گیاهانی بر ...

ممنووون 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه لینکی پیدا کردم  اینجا میذارم شاید بدردتون بخوره... 

این لینک "لیست مصلحات مواد غذایی به تفکیک نوع طبع" هستش، امیدوارم به دردتون بخوره   

https://ravazadeh.com/لیست-مصلحات-مواد-غذایی-به-تفکیک-نوع-طبع/

راستی اگر خواستین بدونین طبع خودتون و همسرتون چیه این آزمون رو بدین       

https://tabaye.ir/exam

تصمیم گرفتیم تا جایی که ممکنه سردی جات رو حذف کنیم و یا با مصلحش بخوریم ... هم خودم هم همسرم... 

اینوری فک کنم چه داروی گیاهی چه داروی شیمیای خیلی میتونه تاثیر گذار تر باشه 

یه چیز دیگه اینکه اگه براتون مقدوره غذاهاتون رو با روغن کنجد بپزید یکم گرونه ولی خب ما که داریم هزینه میکنیم اینم روش!

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 
2731
ما هم بعد کلی قایم موشک بازی و مخفی کاری یه فرصتی پیدا کردیم که بریم تهران مرکز ناباروری ابن سینا .. ...

عزیزم میشه جواب منو بدی.همسر منم دوماه پیش اسپرمش ۵ میلیون بود دکتر بهش آمپول سینال اف داد الان دوماهه داره میزنه یعنی شما میگی اسپرمش صفر میشه بعد استفاده از این آمپول؟؟😥😥

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
عزیزم میشه جواب منو بدی.همسر منم دوماه پیش اسپرمش ۵ میلیون بود دکتر بهش آمپول سینال اف داد الان دوما ...

سلام ببخشید من یه مدت نبودم همین الان دیدم پیامتو، من نمیتونم دقیق بگم که سینال اف اسپرم رو صفر میکنه، دکتر مرکز ابن سینا سینال اف بهمون تجویز کرد و من طی یه سوتی بزرگی که دادم اندازه 6 هفته فقط توی یکبار تزریق به همسرم سینال اف زدم و ما از ترسمون دیگه آزمایشم ندادیم ببینیم چی به سر اسپرم ها اومده و فقط ویتامین هارو همسرم میخوره و خرنوب و منتظریم حالا آذر ماه بریم آزمایش و راستش به دکتر مرکز هم نمیخوایم بگیم که سینال اف رو گذاشتیم کنار، دکتر همین شهرستانمون وقتی فهمید بهمون سینال اف دادن گفت عجیبه چرا به شما اینو دادن آخه اسپرم رو صفر میکنه... حالا این حرفارو وقتی زد که من تزریق ناگهانی رو کرده بودم و کار از کار گذشته بود...خلاصه من دیگه سینال اف رو بعد حرف دکتر خودمون تزریق نکردم نمیدونم کار درستیه یا نه ولی طبق سرچ هایی که انجام دادم تعداد اسپرم رو کم میکنه....باز شما خودتون باید تحقیق کنید بدن با بدن فرق داره... مشکل همسرت دقیقا چیه؟

عزیزم شما به کجا رسیدی ،در مورد چسبندگی اسپرم چیزی میدونی؟

ما فعلا منتظریم آذرماه برسه تا بریم آزمایش اسپرم بدیم ببینیم وضعیت چجوریه...در رابطه با چسبندگی اسپرم هم متاسفانه چیزی نشنیدم

2738
سلام ببخشید من یه مدت نبودم همین الان دیدم پیامتو، من نمیتونم دقیق بگم که سینال اف اسپرم رو صفر میکن ...

آخه مگه میشه دکتر همچین آمپولی رو برای اسپرم ضعیف تجویز کنه ولی اسپرم رو صفر کنه؟!!من خودم یه مقدار تنبلی دارم و بعد شش ماه اقدام وقتی همسرم آز اسپرم داد فهمیدیم اوضاعش خیلی خرابه.تعداد ۵ میلیون اسپرم با تحرک و مورفوی صفر و dfi 38😔 یه دکتر رفتیم که بهش اسید فولیک و آمپول سینال اف داد و گفت بعد دوماه مصرف برید برای میکرو.یه دکتر دیگه هم رفتیم اونم سینال اف رو تایید کرد به علاوه قرص فرتیل اید و ویال ال کارنیتین.الان دوماهه داره اینا رو مصرف میکنه ولی من اصلا نرفتم سراغ کارای میکرو گفتم شاید تو این دوماه که داروهارو خورد معجزه ای بشه و بهتر بشه که نخوایم میکرو کنیم.فعلا که آزمایش نداده تا ببینیم چه بلایی قراره سرمون بیاد😞

راستی از عطاری هم‌ی پودری گرفتم که خودش ترکیب کرده و هر شب ی قاشق با عسل بهش میدم  ایناست داخل ...

عزیزم به نظرت این پودر رو به تنهایی مصرف کنه تاثیر داره؟اخه ما هم رفتیم عطاری تقریبا همچین ترکیبی رو داد که شوهرم یکماهه داره میخوره روزی سه قاشق مرباخوری نمیدونم تاثیر داره یا نه

عزیزم به نظرت این پودر رو به تنهایی مصرف کنه تاثیر داره؟اخه ما هم رفتیم عطاری تقریبا همچین ترکیبی رو ...

واسه شوهر منکه به تنهایی جواب نداد عزیزم 

چون الان ۳ ماهه هر شب بهش دادم 

اما چون دکتر هیچ قرصی نداد ازمایشاتش فرق نکرد 😞 

البته همسرم اسپرمش خیلی ضعیفه خیلی 

واسه شوهر منکه به تنهایی جواب نداد عزیزم  چون الان ۳ ماهه هر شب بهش دادم  اما چون دکتر ه ...

میشه بپرسم وضعیتش چطوریه از نظر تعداد و تحرک و مورفولوژی؟آزمایش dfi داده؟

میشه بپرسم وضعیتش چطوریه از نظر تعداد و تحرک و مورفولوژی؟آزمایش dfi داده؟

تعداد ۷ میلیون 

حرکت حدود ۳۰ 

موفو صفر 

نمیدونم خیلی ازمایش داد dfi چیه؟ 

تعداد ۷ میلیون  حرکت حدود ۳۰  موفو صفر  نمیدونم خیلی ازمایش داد dfi چیه؟

آزمایش ژنتیکی اسپرم یا شکست اسپرم یا dna اسپرم.وضعیتش از همسر من خیلی بهتره

2706