2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد یکساعت شروع شد دردام اما عزیز دلم برا هر کس فرق میکنه چون دز داره دارو و تاثیرش فرق داره 

از همون یکساعت دردا شروع شد کم کم ولی دردش بد بود 

متاسفانه برا من ادامه ندادن به امپول و اورژانسی عملم کردن

2728
من بعد یکساعت شروع شد دردام اما عزیز دلم برا هر کس فرق میکنه چون دز داره دارو و تاثیرش فرق داره  ...

میشه چندتا سوالمو جواب بدین؟؟

دردش از همون اول زیاد بود بعد آمپول؟؟؟

دهانه رحم چند سانت بود بستری شدی؟

چرا سزارین شدین؟

دکترم همش میگه تو میتونی طبیعی میترسم از دردش ولی

گلم منم با امپول فسار زایمان کردم ده زدن یک و نیم به دنیا اومد بچم برای من خداروشکر دردام شدید نبود در حد نفخ کردن بود ببهشیدا ولی به من تو کلاس گفتن که اگه انگشت شصت و سبابه‌تونو بهم بچسبونید بعد به همسرتون بگید محکم  فشار بده بعد چند ثانیه ول کنه انگار امپول فشار زدید در داتون شروع میشه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

من درد نداشتم با تحریک دهانه رحم شد سه سانت و بستریم کردن و امپول فشار زدن و دردام شروع شد واز زدن امپول تا بدنیا اومدن نینیم تقریبا یکساعت ونیم شد.بنظرم خیلی کمک میکنه زودتر پیش بره فرایند زایمان

تامیتونی پیاده روی داشته باش تواین یکی دوروزو ورزشای بارداری انجام بده من دوروزه دهانه رحمم از یکسانت شد سه سانت وفوق العاده دهانه رحمم نرم شده بود وبرای همین زود بدنیا اوند نی نیم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706