2726
عنوان

خانوما کسی می دونه پسته تازه رو باید چی کار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 21 پست
پوستشونوبکن بعدبریز توسینی بزارجلوآفتاب، خودشون تق تق میکنن جلونورخورشید وبازمیشن، 

خیلی ممنون الان میذارم تو حیاط فردا پوست می کنم❤️❤️❤️

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
آخه راحت پوس نمیشه... یکی گفت باید زرد بشه 

نه مشخصه که مونده شده. اوناییش که پوست میشه حتما امشب پوست کن. یا تازه بخورید یا بریز تو آفتاب خشک بشن 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مشخصه که مونده شده. اوناییش که پوست میشه حتما امشب پوست کن. یا تازه بخورید یا بریز تو آفتاب خشک ب ...

یعنی با پوست بذارم تو افتاب اونایی که نمیشن؟ اونام که پوست میشن بی پوست بذارم  تو افتاب اره؟

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
آخه بعضی هاش می خواد بپوسه... پهن کنم تو حیاط؟ 

بپوسه یعنی چی؟کپک داره میرنه ینی؟

جاش نباید زیاد گرم باشه میگنده.

تو یه سینی بزرگ یا صافی بزرگ پهنشون کن تو اتاق.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2728
بپوسه یعنی چی؟کپک داره میرنه ینی؟ جاش نباید زیاد گرم باشه میگنده. تو یه سینی بزرگ یا صافی بزرگ پهن ...

منظورم رنگ پوست شونه آخه داره قهوه ای میشه تو عکس ببین 

من نفهمیدم آخرش با پوست خشک کنم یا بی پوست؟ 

منظورم رنگ پوست شونه آخه داره قهوه ای میشه تو عکس ببین  من نفهمیدم آخرش با پوست خشک کنم یا بی ...

عکس رو ندیده بودم. داره کپک میزنه.پوستشون رو زود بکن.

چون گذاشتی تو نایلون گرم بوده جاشون و کپک زده

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
عکس رو ندیده بودم. داره کپک میزنه.پوستشون رو زود بکن. چون گذاشتی تو نایلون گرم بوده جاشون و کپک زده

آره همین یک ساعت پیش آورد منم پهن کردم تو حیاط 

خیلی ممنون عزیزم❤️