2410
2553
عنوان

من میخام امشب یکیو بکشم یه جهانو از وجودش راحت کنم :))

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کی هس این طرف؟

یه دوسته که تاحالا بارها ضایعش کردم در حد ریدن بهش یعنی به خر اینجوری برینی دیگه سر بلند نمیکنه ولی این در این اوسکوله! بعدم تو هر زمینه ای حقو به خودش میده و فتواهای عجیب غریبی داره مثلا میره لایوهای زنای خراب رو نگاه میکنه تا حین لایو سوتی بگیره گزارش بزنه یا میره امر به معروف و نهی از منکر میکنه .. یکی نیس بگه تو خودت اینقد کسخلی برو خودتو اصلاح کن بارها هم بلاکش کردم باز میادش 

💙 با افتخار استقلالیم ...
یه دوسته که تاحالا بارها ضایعش کردم در حد ریدن بهش یعنی به خر اینجوری برینی دیگه سر بلند نمیکنه ولی ...

بکشش خونش حلاله😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ان شالله با افتخار رهسپار دسته 1 میشید .

عزیزم شب دراز است و قلندر بیدار 

بازم میگم که در پس شب سیاه سپیده دم است :) شما زمان رویانیان رو بخاطر بیار! 

💙 با افتخار استقلالیم ...
2714
عزیزم شب دراز است و قلندر بیدار  بازم میگم که در پس شب سیاه سپیده دم است :) شما زمان رویانیان ...

الان 3 تا دربی پشت سرهم پرسپولیس برده , بازی برگشت هم پرسپولیس ببره میشه 4 بار پشت سرهم !

دیگه همون عدد من درآوردی 4 رو هم نمیتونید با انگشت نشون بدید کری بخونید خخخ

نمیدونم ترجیحا روشی باشه که به خودش بیاد    

خو اگه بمیره ک میره اون دنیا دیگه فرقی بحال کسی نمیکنه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706