2726

یکی هست خیلی ادعا داره تو هر زمینه ای و هرچیم بهش بگی باز حرف خودشه .. بعد یکی ازش شکایت کرده باید بهش خسارت بده .. حالا میگه این پول خوردن نداره میگم چرا؟ میه چون اون 50سالشه من 22سالمه چون اون داره میمیره ولی من اول جوونیمه چون اونقدر مال داره که به این نیازی نداره .. خدا هم به این راضی نیست .. بعد بهش گفتم خوب شکایت کردن محدودیت سنی نداره بعدم از کجا معلوم تو زودتر اون نمردی؟ بعد اینم دلیل نمیشه چون خیلی پولدار تر از توئه خسارتشو نخواد چون بلخره بهش خسارت زدی و الانم داره پول همینو میگیره .. این تازه یه چشمشه بخدا دیوونم کرده عقل نداره کلا یه عقب افتاده به تمام معناست از بس محبت ندیده و خانوادش اوسکلن اینم اسکول شده.. بخدا این داره فقط اکسیژنا رو حروم میکنه با نفس کشیدنش!

💙 با افتخار استقلالیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با چی میخای بکشی بنظرم آمپول هوا بزن بش بدون درد بدون خونریزی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

قضاوت اینکه ایشون حق نفس کشیدن داره یا نه کار خداست نه ما

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2706