2733
2734
عنوان

بچها میشه کمک کنین خسته شدم

89 بازدید | 14 پست

موهام خیلی خشک و بی کیفیت شده و میریزه چیکار کنم خیلی ناراحتم الان دارم قرص سیستین ب ۶ زینک استفاده میکنم ولی تاثیری نداره موهام خشکه خیلی 

حالا طول میکشه تا قرص تاثیرشو بذاره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

روغن بچه فیروز اسپری کن ب موهات چرب و براق خوش حالت میشه منم کلا موهام و پوستم ناخنام خشکن مجبورم تحمل کنم دیگه کاریش نمیشه کرد 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روغن زیتون بمال رو موهات  سه چهار ساعت بمونه بشور اگه قبلش رو بخار سماور یکم گرمش کنی که دیگه عالیه،

موهاتو با شیر خیس کن بمونه بعد بشور خیلییی نرم میکنه.

ماسک موی مخصوص موهای معمولی یا خشک بگیر بزن

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

پیش دکتر پوست و مو برو حتما

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....
2738
اخه میریزه خیلی این بیشتر ناراحتم کرده

میوه جات و سبزیجات خیلی بخور و مایعات

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
همین روغنای زیتون خوراکی

اگر روغن بکر و تصفیه نشده گیر بیاری که خیلییی بهتره از عطاری میتونی بگیری،ولی فعلا همین هارو بزن تا بگیری،با یه بار دوبار هم جواب نمیده چند هفته بزن هفته ای یکی دوبار.واسه ریزش هم عالیه

بعد ک از حموم اومدم بیرون دیگه چیزی نزنم

اگر یکم روغن نارگیل داشتی میتونی کم بزنی روموهات روغن نارگیل موها رو چرب نمیکنه البته زیاد نزن

من خودم پایین موهام موخوره داره بخاطر خشکی،از حموم که میام همین کارو میکنم والبته اصلا موهامو تا کامل خشک نشده شونه نمیکنم سشوار و اتو و اینام که اصلا

2706