2733
2734
عنوان

پسرمو ازشیرگرفتم مامانا میاید

59 بازدید | 10 پست

کم کم دارم از شیر میگیرمش.دو سه روز پیش یکی از سینه هامو ندادم بهش و فقط از یکی میخورد امروز این یکیم ندادم.شب از خواب بیدار میشه با شیشه بهش شیرگاو بدم؟یا شب تا صبح هیچی ندم؟چجوری شیر شبو قط کنم؟

تیکر تولد پسر نازم  

نه عزیزم هیچی‌ندی که گشنش میشه اگه شیر گاو میخوره بهش بده اگه نه اب بده بخوابونش چجور‌گرفتیش من چندروز دیگه میخوام‌بگیرم استرس دیوونم کرده

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم هیچی‌ندی که گشنش میشه اگه شیر گاو میخوره بهش بده اگه نه اب بده بخوابونش چجور‌گرفتیش من چندر ...

تدریجی.صبر زرد زدم ب سینه راستم بعد میومد دهن میزد میدید تلخه و بد بو نمیخورد.فقط سینه چپم.میگفتم اوف شده.امروز این یکیم ندادم.ظهر تو شیشه شیرریختم خورد هیچوقت باشیشه نمیخورد تا خوابید و زود بیدار شد.حالا خداکنه شب اذیت نکنه و با شیشه بخوره.نمیدونم شبا رو چجوری قط کنم.

تیکر تولد پسر نازم  

آره بهترین روشه شیر رو شبا که بیدار شد سی ثانیه ولرم کن بریز تو شیشه اش بخوره

قشنگ عادت میکنه ظهرام با شبشه شیر میخوابه راحت میشی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
آره بهترین روشه شیر رو شبا که بیدار شد سی ثانیه ولرم کن بریز تو شیشه اش بخوره قشنگ عادت میکنه ظهرام ...

اون وقت بعد از اینا چجوری دیگه شبها بهش با شیشه ندم؟

تیکر تولد پسر نازم  
اون وقت بعد از اینا چجوری دیگه شبها بهش با شیشه ندم؟

دیگه بزرگ میشه همه دندوناش در میاد راحت میخوره میخوابه صبح بیدار میشه

حداقل تا ۲۸ماهگی بده بچه نیاز داره مک بزنه

شیرم که واسه رشدش عالیه

بزرگ که بشه شبا دیگه واسه آب بیدار میشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
دیگه بزرگ میشه همه دندوناش در میاد راحت میخوره میخوابه صبح بیدار میشه حداقل تا ۲۸ماهگی بده بچه نیاز ...

اهان.مرسی عزیزم.خدا خیرت بده

تیکر تولد پسر نازم