2733
2734

بله

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نشونه های خیلی خوبی میبینم ولی ساعت جفتم میبینم ولی معنیاش اصلا چرته هربار یچی میگی 

من به اونا نمیگم نشونه وگرنه من هر روز 10 بار ساعت جفت میبینم

نشونه یعنی شما مثلا میخوای ماهی 2 میلیون درامد داشته باشی همه جا میبینی راجب درامد 2 میلیون صحبت میکنن یا نوشته هایی که میخونی در این مورده یا  مثلا یه شغلی بهت پیشنهاد میشه که این درامد رو میتونی باهاش در بیاری شایدم به نتیجه نرسه اما همین ک بهت پیشنهاد شده خودش یه نشونه بزرگه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من به اونا نمیگم نشونه وگرنه من هر روز 10 بار ساعت جفت میبینم نشونه یعنی شما مثلا میخوای ماهی 2 میل ...

منم ساعتارو قبول ندارم میگم فقط جذب کردم ولی جاهای پیامی میخونم که کاملا به ربط داره مثلا پیام صلح یا فال دیدار حتی یبار بدنم کبود شده بود شکل خاصی داشت که به فکر من مرتبط بود

2738
چه نشونه هایی مثلا من همیشه ساعت ۱۱:۱۱ رو می‌بینم ینی ممکنه نشونه باشه؟

سال 2022 منتظر یه اتفاق بزرگ باشید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه