1676
1605
عنوان

مهمونی پاگشا

507 بازدید | 48 پست

سلام بر همگی میخوام دخترخواهرشوهرم رو پاگشا کنم نمیدونم چی بپزم که تکراری نباشه آخه بقیه مرغ و خورش و کباب دادن به نظرتون اگه چیکن استراگانف و الویه و سالاد ماکارونی بدم بده؟

این نیز بگذرد

اره یکم غذاهای مجلسی تر بپز

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 (تیکر به وقت کنکور)کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!   لطفا درخواست ندید به هیچ وجه نمی‌پذیرم

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

باقالی پلو با ماهیچه بپز 

کیک مرغ و کشک بادمجون و بورانی یا یه نوع سالاد خاص مثل سالاد انار هم بذار کنارش

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
1665

باقالی پلو با ماهیچه یا گردن، ته چین، مرصع پلو

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

صما چی درست میکنید ؟؟ 

مامانم میخواد دخترعموم رو پاگشا کنه.میخواد قورمه سبزی و مرغ شکم پر و پلو سفید درست کنه

. با نوشابه و سالاد

کم نیست ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
گفتم که میخوام تکراری نباشه خب غذای مجلسی بگو

باقالی پلو خوبه..همراه مخلفات

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 (تیکر به وقت کنکور)کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!   لطفا درخواست ندید به هیچ وجه نمی‌پذیرم
1645