2737
2734
عنوان

فردا اول ماه صفر

1057 بازدید | 44 پست

🌒 فردا دوشنبه اول ماه صفر است 🌘

خونریزی یا شکستن تخم مرغ و صدقه و دود کردن اسفند فراموش نشود...

ان شاءالله با خواندن این دعا در اول ماه صفر از بلا دور بوده ، حاجت روا شوید: نیت کنید 🤲

✨ سبحان الله يا فارج الهمّ و يا كاشف الغم فرّج همي ويسرّ أمري وأرحم ضعفي وقلة حيلتي و أرزقنی من حيث لاأحتسب يارب العالمين ✨

حضرت رسول فرمودند 📌

✅ هر كس مردم را از اين دعا باخبر كند در گرفتاريش گشايش ايجاد می شود 🔓

التماس دعا دوستان انشالله حاجت تک تک حاجتهاتون روا بشه 

برای منم دعا کنین تا حاجتم بگیرم تا اخر امسال اگر ب صلاحمه و خدا میخواد 😢

چقد زود محرم تموم شد  

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممنون از یاد آوریت

صدقه فراموش نشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

دوستان من مذهبی نیستم میشه به کمکی بکنید؟

به جای خونریزی میشه غذا پخت واسه ادمای بی بضاعت؟یا حتما باید خونی ریخته بشه؟من واقعا از ماه صفر میترسم نمیدونم خرافاته چیه ولی واقعا هر عزیزی ازمون فوت کرده تو ماه صفر بوده بر اثر تصادف😔🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
عزیزم تخم مرغ چجور میشکنن؟ و اینکه صدقه رو میشه تو صندوق انداخت بعدا به نیازمند داد؟ یا باید بدی دست ...

نمیدونم متاسفم ببخشید 

انشالله بلا از همه دوستان و خانوادهاشوت دور باشه و حاجتروا بشین

دوستان من مذهبی نیستم میشه به کمکی بکنید؟ به جای خونریزی میشه غذا پخت واسه ادمای بی بضاعت؟یا حتما ب ...

عزیزم این چ حرفیه فداتشم خدا مجبور نکرده کسیو ک حتما گوسفند و گاو بکشه و تخم مرغ بشکونه گلم تو هرجی دوس داری بده مهم نیس غذا میدی یا هرچیز دیگه ای مهم نیتته ک خدا قبول میکنه عزیزم 

توروخدا منم دعا کن ب حاجتم برسم ی ارزو بزرگ دارم و ی حاجت ب هردوش برسم 

انشالله شمام تنتون سالم و سلامت همراه خانواده باشین و حاجتروا بشین

2706