2737
2734
عنوان

چقد بی پولی سخته☹

798 بازدید | 46 پست

دو ماهه وضعمون خراب شده این ماه هم ۵۰۰ تومن تا اخر ماه بیشتر پول نداریم مگه میشه با انقد پول ۳۰ روز رو سر کرد

چقد سخته کاش این دوماهه دیگه هم زود بگذره 😢

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من شوهرم بیکار شده 

کلا ۱۵۰تومن پول داریم یه برگه اچار لیست خرید داریم

امروز شوهرم رفت اسنپ ثبت نام کرد شاید فرجی بشه

۲میلیون از قسط بانکیمون رد شده پولشو ندادیم

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
2738

ایشالا زود بگذره و روزای خوبم میاد  

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
من شوهرم بیکار شده  کلا ۱۵۰تومن پول داریم یه برگه اچار لیست خرید داریم امروز شوهرم رفت اسنپ ث ...

عزیز دلم😓خدا کمکتون کنه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
من شوهرم بیکار شده  کلا ۱۵۰تومن پول داریم یه برگه اچار لیست خرید داریم امروز شوهرم رفت اسنپ ث ...

☹ خدا خودش کمکمون کنه

انشاالله ک سلامت باشین کار جور میشه

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

باز شکر چ میشه کرد باورت میشه ما با بچه مدرسه ایی دویست فقط تا آخر ماه دارییم فردا میرم ثبت نام پنجا اونجا میره کتابای آموزگار ابتدایی ام ندارم پولم نیس بخرم ب شوهرمم هیچی نمیگم خجالت میکشه 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔

خدا به همه کمک کنه. مشکل مالی خیلی سخته. 😔

ما سه سال پیش خونه خریدیم،از اون موقع تمام روزامون سخت بود

تازه یه چند ماهه یکم قسطامون سبک شده و داریم یه نفسی میکشیم. 

نگران نباشید خدا خیلی بزرگه. تموم روزای سخت یه روز تموم میشه توکلتون به اون بالایی باشه❤️

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706