2737
2734

سلام بچه ها دو نفر در حال طلاق گرفتنن شخص سومی اومده تو رندگیشون چی بخونم که رندگیشون از هم نپاشه مرده سر عقل بیاد😔

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩

سوره طلاق برای افزایش محبت بین زن و شوهر!

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی۱۰۰۱مرتبه ذکر یاودود

خواندن سوره طلاق برای محبت طرفین

میش برای سالم به دنیااومدن نی نیم یک صلوات بفرستین؟ انشاالله حاجت روابشین به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود
زیارت عاشوری به روش ایت الله حق شناس 

نمیتونم کامل بخونم کسی رو میشناسی نائب بشه؟

شخص سوم.... که احتمالا یه زنه. خدا نگذره از این شوهر که قانع به زنش نیست. نمی دونم دعای علوی مصری ...

اره شخص سوم زنه مرده گفته زنش رو نمیخواد بره بیچاره خیلی شوهرشو دوست داره 

2738

عزیزم هفت تا سنگ نمک ریز برداره رو هر کدوم ی بار سوره که توش وزرک داره جز سی قران بخونه بعد صلوات بعد بگه اسم مرد زاده اسم پدز مادر عاشق و بیقرار اسم زن زاده اسم پدز مادر هر ۷ تارو دونه دونه بخونه بزاره تو اسپند دود کن بزلره رو گاز اصلا امکان نداره اشتی نکنن خودم امتحان کردم

عزیزم هفت تا سنگ نمک ریز برداره رو هر کدوم ی بار سوره که توش وزرک داره جز سی قران بخونه بعد صلوات بع ...

عزیزم سنگ نمک ندارم رو  دونه های نمک  ریز خالی بخونم تاثیر نداره؟

شخص سوم.... که احتمالا یه زنه. خدا نگذره از این شوهر که قانع به زنش نیست. نمی دونم دعای علوی مصری ...

اینی ک استارتر میگه جفت وضعیت منه😢😢😭😭😭😭

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
خدا همینو سر مرد بیاره.  عاشق یکی باشه و به پاش بسوزه. بعد زنه بیاد بگه نمی خوامت برو......... ...

هی خواهر جان دلم براش کبابه خدا کنه دختره بره 

نه برو از عطاری بگیر نمک سنک باید اندازع نخود یا عدس باشه 

باشه عزیزم مرسی میرم میگیرم

2706