2733
2734

سلام. بچه ها اگه کسی هست میشه بگه کدوم کشور و کدوم دانشگاهه؟ چقدر فاند گرفته و اینکه از دانشگاه و شهر اقامتش راضیه یا نه. و اینجا مدرکش رو از کجا گرفته بوده و با چه معدلی؟ خیلی خیلی لطف میکنین.

آینده حتما" زیباست.🥰

دوستای خودم هستن ولی خب هم دانشگاهی هستیم و همشون معدلاشون از من بهتر  میخوام بدونم کسی تجربه ی دیگه ای نداره؟ البته من سنمم بالاتره از هم دانشگاهیام که اپلای کردن. 

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو نت هس من برا کاردانی کامپیوتر ترکیرو زدم شرایطشو اورد

شرایطشو نمیخوام. اطرافم زیاد هست. ولی میگم شاید کسی با شرایط مشابه من اقدام کرده باشه. من شریف خوندم. سنم 36. 3 ساله درسم تموم شده. میخوام حتما هم فاند بگیرم. با پول خودم بخوام برم خیلی گزینه ها برام هست. 

آینده حتما" زیباست.🥰
از این که کامپیوترو تو دانشگاه خوندی راضی هستی؟

من ارشدم فقط کامپیوتر بوده ها. آره خیلی. شریف خیلی عالیه. واقعاً کار بهت یاد میدن. بچه ها هم باهوش و پیگیر. من چون لیسانسم متفاوت بود یکم برام سخت بود. مخصوصاً که بیشتر آموزش های کاربردی هم تو لیسانس اتفاق میوفته. 

آینده حتما" زیباست.🥰
من ارشدم فقط کامپیوتر بوده ها. آره خیلی. شریف خیلی عالیه. واقعاً کار بهت یاد میدن. بچه ها هم باهوش و ...

اخه درسا قدیمیو بدرد نخوره😔😔دارم تصمیم میگیرم دانشگاه نرم برم مجتمع فنی و اگرم برم جای دیگ آزمون مایکروسافت بدم موندم تو دوراهی کارم درسته یا نه😭😭😭

2738
اخه درسا قدیمیو بدرد نخوره😔😔دارم تصمیم میگیرم دانشگاه نرم برم مجتمع فنی و اگرم برم جای دیگ آزمون م ...

نمیدونم چی بگم. اگه میتونی رتبه ی خیلی خوبی بیاری تو کنکور میارزه من لیسانس امیرکبیر بودم هم اتاقیم که کامپیوتر میخوند فوق رفت شریف بعدم واسه کار یه راست رفت گوگل! الان اونجا مدیر یه بخش کوچیکی شده. یعنی اموزشها تو دانشگاههای با رتبه ی خوب خیلی خوبه. البته که به تلاش خودتم بستگی داره. در مورد اون دو گزینه ای که گفتی اطلاعاتی ندارم.

آینده حتما" زیباست.🥰
نمیدونم چی بگم. اگه میتونی رتبه ی خیلی خوبی بیاری تو کنکور میارزه من لیسانس امیرکبیر بودم هم اتاقیم ...

دانشگاه دولتی ام ولی فنی حرفه‌ای اما از بچه های بالاترم میپرسم میگن مجتمع فنی بری بهتره

دانشگاه دولتی ام ولی فنی حرفه‌ای اما از بچه های بالاترم میپرسم میگن مجتمع فنی بری بهتره

کاش میتونستم راهنمایی کنم که به دردت بخوره. موفق باشی دوستم.   

آینده حتما" زیباست.🥰
سلام ثمین جان کم‌پیدایی عزیزم خوش بحالت چقدر درس و‌دانشگاه پیگیری انشالله موفق باشی😍😍😍😍

سلام عزیز دلمممممم    نه هستم تاپیک گردی میکنم   
نه بابا پیگیر نیستم. ولی خب دوست داریم بریم کانادا. شوهرم خیلی شرایطش بهتره ولی به دلایلی نمیتونه. من باید اقدام کنم.   حالا ببینیم خدا چی میخواد.

آینده حتما" زیباست.🥰
سلام عزیز دلمممممم     نه هستم تاپیک گردی میکنم     نه بابا پیگیر نیستم. ولی ...

منم تاپیک گردم🤓

چقدر خوب کانادا😍

اتفاقا منم چند سالی هست خیلی دلم میخواد برم خارج زندگی کنم ولی اصلااااا نمیشه! نه زبان بلدم نه پولش رو دارم😂

انشالله که هر چه سریعتر کارت جور بشه به مراد دلت برسی دوست جونی😘

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
2706