2703
2553

هرروز تو برنامه غذاییتون اصرار داشتین حتما اون چیزا باشه...فایده ام داشت؟

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

به . سیب‌ . آجیل شیرین. تخم مرغ

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فقط خیارشور😁 با نون اونقدر حال میداد اصلا جزو واجبات شده بود هرچند ضرر بود 

ااا خدایه نکرده واسه بچت مشکلی پیش نیومد که

2714

مثلا چقدر میخورین من بیشتر یه میوه نمیتونم بخورم.کلا هر چیو کمشو میخورم زیادتر بخورم حالم بد میشه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
نه خداروشکر  من همش میگفتپ بچه ام سیاه میشه بسکه شوری و ترشی میخوردم اما مثل برف سفیده جیگرم

ااا خدارو شکر😍😍😍خوشبحالتون دورانه بارداریتون تموم شدو نی نیتون به دنیا اومد من نمیدونم چرا انقدر استرس دارم

2706