1507
1520

بادوم

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد

به . سیب‌ . آجیل شیرین. تخم مرغ

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
1432
ااا خدایه نکرده واسه بچت مشکلی پیش نیومد که

نه خداروشکر 

من همش میگفتپ بچه ام سیاه میشه بسکه شوری و ترشی میخوردم اما مثل برف سفیده جیگرم

دخترم دنیای من پسرم قلب من ....هر دو تون رو عاشقانه دوست دارم❤
نه خداروشکر  من همش میگفتپ بچه ام سیاه میشه بسکه شوری و ترشی میخوردم اما مثل برف سفیده جیگرم

ااا خدارو شکر😍😍😍خوشبحالتون دورانه بارداریتون تموم شدو نی نیتون به دنیا اومد من نمیدونم چرا انقدر استرس دارم

1476

ختما روزي دوتا بشقاب ميوه ميخوردم

بعد بادوم و فندق و پسته و گردو و كنجد بادوم زميني اسياب كرده بودم صبحا تو شير ميريختم ميخوردم

بيرون غذا نميخوردم 

روزي نيم ساعت بسته ب ماه قدم ميزدم 

سنگين بلند نميكردم

روزي ي جز قران ميخوندم و سوره ولعصر  ميخوندم

ماه اخر جوجه خروس ميخوردم 

بدنمو سدر ميزدم و كمتر گرميجات ميخوردم 

1514