2726

حرفتون درست بود،  نمیدونم چرا تا حالا فکر میکردم فقط برای مردا این حکم هست که بعد غسل جنابت وضو لازم نیست و بدون بدون وضو باید نماز خوند. 

تو تاپیک دوستمون گفتم خانوما باید وضو بگیرن،  بعضی ها جوابمو دادین،  دیگه نمیشد همه رو جدا ریپلای کنم بگم حرف شما درست بود،  برا همین تاپیک جدا زدم.  

اشتباه از من بود،  دیگه ببخشید😁😁😁

توم یادگرفتی دیگه خوب شد

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

منم مثل خودت فکرمیکردم شوهرم کلی تلاش کرد قانعم کنه 😅😂😂😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره،  نمیدونم اصلا از کجا تو ذهنم بود

غسل جنابت همیشه برااقایون لازم ولی براخانم ها لازم واجباری نیس (شرایط خاص داره) شایداین توذهنت بود یاشنیدی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
ادم باید به حرف شویش گوش فرا دهد.  حالا صداشو درنیار، بگو چون تو گفتی قانع شدم 😂

😅😂😂😂فکرشو بکن اون دوش میگرفت نماز میخوند من بعداز دوش وضو میگرفتم بعدش نمازمیخوندم😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ینی بعد اینکه غسل کردیم میشه نماز خوند؟ وضو نگیریم؟

اره فقط باغسل جنابت میشه نمازخوند

2706