1464
1411

حرفتون درست بود،  نمیدونم چرا تا حالا فکر میکردم فقط برای مردا این حکم هست که بعد غسل جنابت وضو لازم نیست و بدون بدون وضو باید نماز خوند. 

تو تاپیک دوستمون گفتم خانوما باید وضو بگیرن،  بعضی ها جوابمو دادین،  دیگه نمیشد همه رو جدا ریپلای کنم بگم حرف شما درست بود،  برا همین تاپیک جدا زدم.  

اشتباه از من بود،  دیگه ببخشید😁😁😁

توم یادگرفتی دیگه خوب شد

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

منم مثل خودت فکرمیکردم شوهرم کلی تلاش کرد قانعم کنه 😅😂😂😂😂

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
اره،  نمیدونم اصلا از کجا تو ذهنم بود

غسل جنابت همیشه برااقایون لازم ولی براخانم ها لازم واجباری نیس (شرایط خاص داره) شایداین توذهنت بود یاشنیدی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
ادم باید به حرف شویش گوش فرا دهد.  حالا صداشو درنیار، بگو چون تو گفتی قانع شدم 😂

😅😂😂😂فکرشو بکن اون دوش میگرفت نماز میخوند من بعداز دوش وضو میگرفتم بعدش نمازمیخوندم😂😂

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 
1485
ینی بعد اینکه غسل کردیم میشه نماز خوند؟ وضو نگیریم؟

اره فقط باغسل جنابت میشه نمازخوند

1403
کتاب احکام خانواده از حاج اقا فلاح زاده خیلی مناسبه و همه چی رو با زبون ساده تو ضیح داده اگه تونستید ...

من استفتاعات کلی رو دارم،  همشو خوندم خودم،  نمیدونم این حکم از کجا تو ذهنم بود بخدا

حالا طوری نشده وضو گرفتی اونم خوبه ان شااله طاعات و عبادات قبول درگاه الهی

اره،  حالا خودم هیچی

تو اون تاپیک گفتم نمیشه نماز خوند،  چند نفر جوابمو دادن،  باز یه عده جواب اونا رو دادن همه چی قاطی شد رفت.  گفتم تاپیک بزنم قصیه حل و فصل شه😁