1472
1459

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

انگليسي!

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1334

انگلیسی ام در حد متوسطه رو به بالاست امسال رو ایلتس بگیرم دیگه میتونم بگم زبان دومم انگلیسی هست 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...

فیلم ترکی زیر،نویس میبینم

ترکی استانبلی یاد گرفتم...  انگلیسیمم بد نیست

مسلط نیستم اما میتونم کم و بیش،بحرفم

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1476

لکی😌

توانایی زندگی در لحظه و داشتن رضایت خاطر در لحظه‌ی حال را بسیاری از مردم ندارندوقتی در حال خوردن سوپ هستیدبه دسر فکر نکنید. وقتی در حال خواندن کتاب هستیددقت کنید، ببینید افکار شما کجا هستند.هنگام مسافرت به جای اینکه فکر کنید هنگام برگشتن به خانه چه کارهایی باید انجام شود، در همان مسافرت باشید و کیفش را ببرید.اجازه ندهید لحظه اکنون که غیر قابل وصف است از دست برود.همه دارایی شما لحظه‌ی حال است
1331