2703
2553
عنوان

دوستانی ک پیام نور درس خوندین میشه بیاین راهنمایی میخوام 😚

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 67 پست
ورود به پیام نور به خواست خودته خروج ازش دیگه دست تو نیست، پولتو حروم نکن انصراف بده من ۳ سال و نیم ...

موفق باشی عزیزم

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرچ کن سهبا میاد سامانه برنامه ریزی کلاسی پیام نور وقتی وارد شدی مرکز دانشگاه و عنوان رشته و درست ...

مرسی از راهنماییت دوستم 😚

2456
دانشگاهم مقداری دوره راه دیگ نداره متوجه بشم؟

عزیزم اولا موفق باشی 

بعدم زنگ بزن دانشگا بپرس اگه گفت اطلاع نداره آدرس کانال دانشگاتو بگیر 

ولی پیام نور ی کم دیر شروع میشه کلاساش

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
عزیزم اولا موفق باشی  بعدم زنگ بزن دانشگا بپرس اگه گفت اطلاع نداره آدرس کانال دانشگاتو بگیر&nb ...

مرسی دوستم همچنین شما موفق باشی 

ممنونم از راهنماییت😚

ن فک نکنم الزامی باشه

من سال ۸۲ پیام نور خوندم اصلا لزومی نداشت شرکت تو کلاسا.

فقط واحدای عملی اجبار بود .

موقع تشکیل کلاسا فقط چهار پنج نفر تو کلاس حاضر بودن .

الان نمی‌دونم چطوری شده

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2714
ورود به پیام نور به خواست خودته خروج ازش دیگه دست تو نیست، پولتو حروم نکن انصراف بده من ۳ سال و نیم ...

پیام نور باید درس خوند 

الکی نمیشه فارق التحصیل شد

اصلا قابل مقایسه با علمی کاربردی نیست

پیام نور باید درس خوند  الکی نمیشه فارق التحصیل شد اصلا قابل مقایسه با علمی کاربردی نیس ...

رشته ی شما چیه؟

پیام نور باید درس خوند  الکی نمیشه فارق التحصیل شد اصلا قابل مقایسه با علمی کاربردی نیس ...

فقط باید کتاب خوند استاداش فقط اسم دارن اما تدریسشون بدرد عمه شون میخوره، کلاسا شلوغ، اینهمه پول میدی اما رسما صفر تا صد دانشگاه به عهده خودته، تو علمی کاربردی استاد یه نفس درس میده، پروژه و کارعملی میده، ولی نیمی از دانشگاه به عهده دانشجوعه نصف دیگه استاد، تو پیام نور فقط باید کتاب بخونی آخرش نمره ها وحشتناک، ولی علمی کاربردی جدا از خوندن کار عملی داره، نمره کلاسی داره، نمره خوب میگیری امیدوار میشی به آینده

مامانِ لیانا
2706