1676
1605
عنوان

اگه بشورمشون میشه...

165 بازدید | 14 پست

من ی جفت دمپایی رو فرشی دارم ک تو مسافرت پوشیدمشون بیرون باهاشون دستشویی و همه جام رفتم 

حالا اگ با تاید و وایتکس بشورمشون میشه دوباره رو فرش پام کنم؟تمیز میشه؟

خدایا شکرت 👨‍👩‍👧‍👦

دلت میاد بپوش ولی من راستش نمیکنم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

اره بابا.با وایتکس تهش بشور .روی  رویی کفش نیاید خراب نشه یوقت

دامستوسم خوبه

مگه اینکه وسواس داشته باشی 

کهههههه خود وسواس نجسه😒

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤

تا جایی که من میدونم با اب روان پاک میشه باز مطمئن شو 

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1665
بخاطر نجاست نمیگم بخاطر میکروب میگم 

منم همینو گفتم دیگه😐دامستوس خعلی خوبه

اون وسواسی رو گفتم خودش نجسه

ادم وسواسو نجسه😑😐

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤