1464
1482
عنوان

اگه بشورمشون میشه...

161 بازدید | 14 پست

من ی جفت دمپایی رو فرشی دارم ک تو مسافرت پوشیدمشون بیرون باهاشون دستشویی و همه جام رفتم 

حالا اگ با تاید و وایتکس بشورمشون میشه دوباره رو فرش پام کنم؟تمیز میشه؟

خدایا شکرت 👨‍👩‍👧‍👦

دلت میاد بپوش ولی من راستش نمیکنم

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

جنس پاشنه جوریه که با سنگ ریز سوراخ میشه و توش میکروب خونه میکنه

اگه حساس نیستی بپوش

وگرنه بدون با شستن تمیز نمیشه

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴ 🙈من همونم که کاربریم عکس یه خانم با کلاه قرمز بود👒به یاد عنتر برقی

بستگی به خودت داره بیشتر

به این کانال طفل معصوم یه سر بزنین شاید خوشتون اومد😂.                                                                از وقتی یادمه 17 تا ممبر داره🤦.                              @mo_onrise 

اره بابا.با وایتکس تهش بشور .روی  رویی کفش نیاید خراب نشه یوقت

دامستوسم خوبه

مگه اینکه وسواس داشته باشی 

کهههههه خود وسواس نجسه😒

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤

تا جایی که من میدونم با اب روان پاک میشه باز مطمئن شو 

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1432
بخاطر نجاست نمیگم بخاطر میکروب میگم 

منم همینو گفتم دیگه😐دامستوس خعلی خوبه

اون وسواسی رو گفتم خودش نجسه

ادم وسواسو نجسه😑😐

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤
1476