2733
2734
عنوان

از دسته این زن چه کنم

749 بازدید | 62 پست

دیگه واقعا خستم کرده دارم نصف حقوقمو بهش میدم که خونم تمیز باشه غذام حاضر باشه خداییشم وظالیفشو قشنگ انجام میده حالا یک ماهه شوهرش مریضه همش درگیره دکتره منم درکش کردم اما خب من نمیتونم خونه رو همش مرتب کنم که حالا هفته پیش میگه وقت عمل گرفتیم گفتم باشه گفت ۱ روز نمیام گفتم اوکی حالا زنگ زده میگه من ۱ هفته نمیام گفتم نه خیر شما باید بیاید من وسواس دارم  نمیتونم ببینم رو میزم خاک نشسته بعد صداشو برده بالا میگه فکر کردی منو خریدی  فک کردی کی هستی  من باید بمونم پیش شوهرم  منم گفتم پس من کسی دیگه رو میگرم برا کارام چونکه من از عهده کاره خونه برنمیام بعد برگشته میگه خاک تو سر شوهرت که تو رو تحمل میکنه . 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
2738

اون حق داره بره پیش همسرش 

شماهم حق داری فرد دیگه ای رو بیاری واسه کارای خونه

به همین سادگی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

یه کم باید درکش میکردی شوهرش مریضه ، مسلما شرایط مالیشم بده بیشتر تحت فشاره 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706