2733
2734
عنوان

اونایی که طبیعی زایمان کردن

176 بازدید | 23 پست

هفته چند زایمان کردین ؟؟من الان ۳۳ هفته هستم میخام از قبلش اماده باشم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تو بارداری اولم ۴۰ هفته و ۳ روز زایمان کردم برهرکی یه جوره

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
2728

من ۳۸ هفته و ۴ روز کیسه ابم پاره شد ولی بخاطر تنگی لگن سزارین کردم شخصی

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
واس طبیعی تا ۴۱ وقت هست تو کلاس بما گفتن

اره !اما خیلی دیره دلم تا اون موقع طاقت نمیاره

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
سلام من تو بارداری اولم ۴۰ هفته و ۳ روز زایمان کردم برهرکی یه جوره

کاش مشخص میشد😣😣😣

2738
کاش مشخص میشد😣😣😣

معمولا طبیعی تقریبا نزدیک اون تاریخی که گفتن واسه زایمان همون میشه 

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
هروقت خودش بخواد میپره بیرون😂

😂😂اره کاش از قبل خبرمیداد اپیلاسیون میرفتم لااقل

😂😂اره کاش از قبل خبرمیداد اپیلاسیون میرفتم لااقل

من هفته آخر هرروز میرفتم حموم خودمو تمیز میکردم زیر دوش نوک سینمو ماساژ میدادم میگن خوبه واسه تحریک رحم 

معمولا طبیعی تقریبا نزدیک اون تاریخی که گفتن واسه زایمان همون میشه 

اخه دکترم تاریخی که داد گفت دو هفته قبل و دوهفته بعدش امکان داره بیاد !!

2706