1619
1605

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

من باشم با دستمال چند بار پاک میکنم بعدم ضدعفونی 

حالا شرعی بخوای نمیدونم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1522

یاد فیلمای قتل تو آشپزخونه افتادم 😂😂

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
8

مطمئن نیستم

اگه اگه بتونی همون لکه رو خشک از رو یخچال برداری، چون عین نجاست رفع شده، با دستمال خیس پاک بشه

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم تو تاپیکی که راجع به صیغه ساعتی بود کاربریمو گرفتن😥 خوب کاری کردم😊
1641

اول با ی دستمال خیس خون رو پاک کن بعددر یخچال رو باز کن ی لگن بذار زیرش(ترجیحا ی پارچه هم توش بذار ک آب ترشح نکنه)بعد با ی پارچ سه بار آب بریز جای نجس.

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله
وقتی موردنجاست ازبین بره دیگه اونجانجس نیس

گلم اون مرحله اولِ.عین نجاست رو ک رفع کنی تازه باید آب بکشی.اگه آب جاری(شلنگ)باشه ی بار کافیه در غیراینصورت باید سه بار بریزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله

خانوم خوشگلا نجاست بایدآبکشی بشه.پاک کردن با دستمال خیس بیشتر ایجاد نجاست میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1628