2726
عنوان

ممنون میشم کمک کنید

66 بازدید | 13 پست

سلام. من هفته ۳۵هستم دهانه رحمم ۲سانت باز شده امپول زدن و خلاصه استراحت مطلق شدم الان.. 

من پارسال هرپس تناسلی داشتم خوب شدم باز اوایل این بارداری مجدد اومد سراغم و باز خوب شد اما از دیشب حس کردم باز برگشته 😔 چیکار کنم اخه دکترا میگن باید سزارين شی اینطور ک شنیدم خطرناکه. حالا من هنوز وقت زایمانم نیست بااین شرایط زایمان زودرس و اینا اگه دردم بگیره چی.... 

راهمم دوره میترسم برم الان بیمارستان باز دهانه رحمم بیشتر باز بشه و بدتر شه اوضاع 

خدایا منو یه دل سیر ببخش

نگران نباش تلفنی بپرس از دکترت

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هریس چیه چون من زگیل داشتم 

دفه اولش خیلی تبولرز و کمر درد و دردای وحشتناکی تا 10روز داشتم ک یادش میوفتم موهای تنم سیخ میشه. بعد دارو داد اما دفه های بعدی هیچ دردی نداشتم ولی ضایعه داره اولین بار وحشتناک بود الان ن دیگه... خطرناک نیس فقط برا زایمان بده 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
من زایده داشتم موقع نزدیکی اذیت میشدم 

من 10روز اول بود که اصلا نداشتیم اخه خیلی وحشتناک بود درد داشتم یعنی جیغ میکشیدم و برا رفتن دسشویی  کمک داشتم راه نمیتونستم برم و سختم بود دسشویی رفتن و بعد یک ماه شرو کردیم رابطه رو اما الان هروقت سراغم میاد ن درد و ن چیزی دارا برام

خدایا منو یه دل سیر ببخش