2726
عنوان

خانمای ماشین سوار حرفه ای بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 83 پست
خاموش نمیشه ؟؟

نه برای چی خاموش عزیزم 

کلاچ رو تا ته فشار بده پاتو بزار رو ترمز و وایسا بعد خلاص و ترمز دستی 

هماهنگی کلاچ و دنده خیلی مهمه که تو خاموش شدن و نشدن ماشین تاثیر داره اصلا کلاچ مهم ترین چیزه باید با میزان گازی هم که میدی یکسان باشه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دیگه.... وقتی خلاص میشه باید ترمز کنی 

پس اول کلاچ رو تا بگیرم بد ترمز بد دنده خلاص و بد ترمز دستیو بکشم ؟؟؟؟؟ اینطوری ماشین روشن و بدون حرکته دیگه؟؟؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببینید ماشین تو دنده یک اول که میخواهید راه بیفتید اگه کامل کلاج ول کنید خاموش میشه باید یکم کلاج بگیرید

اما یکم که راه افتادید دیگه میتونی پات بردارید چون به هیچ وجه خاموش نمیشه مگه این که سرعتت بیاد پایین

اگه خیلی اومد پایین دوباره کلاج میگیری که خاموش نشه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2728
پس اول کلاچ رو تا بگیرم بد ترمز بد دنده خلاص و بد ترمز دستیو بکشم ؟؟؟؟؟ اینطوری ماشین روشن و بدون حر ...

اره افرین

نه برای چی خاموش عزیزم  کلاچ رو تا ته فشار بده پاتو بزار رو ترمز و وایسا بعد خلاص و ترمز دستی& ...

یعنی چطور ؟؟؟؟

نه برای چی خاموش عزیزم  کلاچ رو تا ته فشار بده پاتو بزار رو ترمز و وایسا بعد خلاص و ترمز دستی& ...

یعنی چطور منظورم اینکه چطور این هماهنگیو ایجاد کنم خاموش نشه؟؟؟؟؟

توی سرعت بالا ترمز دستی رو بکش فرمون ب سمت چپ یا راست بچرخون 

این چیه یادش میدید؟

من فقط موقع که توقف کامل کردم پارک کردم ترمز دستی رو میکشم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
ببینید ماشین تو دنده یک اول که میخواهید راه بیفتید اگه کامل کلاج ول کنید خاموش میشه باید یکم کلاج بگ ...

ن حین حرکت رو نمیگم 

زمانی ک نیاز متوقف باشم ولی ماشین خاموش نشه

ن حین حرکت رو نمیگم  زمانی ک نیاز متوقف باشم ولی ماشین خاموش نشه

من خودم راهنما میزنم دنده رو خلاص میکنم اروم اروم ترمز میگیرم کامل که ایستادم دستی رو میکشم بعد خاموش میکنم

مرسی گلم بد موقع حرکت اگ ماشین خلاص باشه بازد اول چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟یا بلعکس؟؟؟

کلاچ رو تا ته میگیری دنده رو میزاری رو یک پاتو آروم آروم یک کوچولو از کلاچ برمیداری و گاز میدی و کم کم کلا پاتو از رو کلاچ برمیداری

2706