2733
2734

شوهرم ۸ ماه اعتیاد به هروئین داشت که بعد از فهمیدن من و تا مرز طلاق رفتن گفت ترک می کنم و ترک کرد...تا دم مرگ رفت واقعا بعده دو ماه تازه  یکم بهتر شده. دوسش دارم..خیلی اهل کار و زندگیه....محدودم‌نمی کنه...از لحاظ مالی تامینم...با محبته...تحصیلکرده و خیلی آدم‌پیشرفته حتی تو اون زمانی که اعتیاد داشت کارش رو انجام میداد....و هبچ چیزی کم‌نبود ....اما بدیاش

خیلی زیاد درگیره کاره...از اینکه ازش بپرسی کجایی جبهه میگیره...مدام میگه تو به من شک داری.... فقط یکبار مشاوره اومده....مدام‌ میگه من معتاد نبودم ... من ااصلا نمیرم تو اون آدما من میرمم اونجا حالم بد میشه...اشتباه کردم...منو یاد اون غلطی که کردم می اندازه....وابسته به خانوادشه...الان یکم بهتر شده هر روز دیگه نمیره ولی اونا خیلی  تصمیم میگیرن.. میگه تو خونه ازم تست بگیر ولی هی متو به عنوان معتاو اینور اونور نبر....

اما من پر از شک و دو دلیم....بیست و هشت سالمه....نمیدونم آینده  چی میشه....می ترسم همش بر گرده....بهش اعتماد ندارم...مدام بهش گیر میدم....دل مرده ام...دلم میخواد جدا بشم ولی میترسم پشیمون بشم. از یه طرف دوسش دارم از یه طرف از آینده میترسم....خیلی افسردم...خودش بهم میگه انقد خود خوری نکن...خودتو اذیت نکن ولی نمی تونم....جوابشوو میدم اونم عصبانی میشه حتی یک شب جای خوابمو عوض کردم....مدام دنبال مچگیری ازشم...

دلم میخواد بتونم دوباره به زندگی بر گردن حتی بعد چهار سال از کارم اومدم بیرون....

شما بودید چیکار میکردید...بچه ندارم....عاشق بچم...ولی میگم  اگه یه وقت....پس بی خیالش میشم ....

تروخدا دعام‌کنید....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی نمی تونم راهنمایت کنم فقط یک نکته تاااا خیالت از زندگیت راحت نشده بچه نیار لطفا بچه همه چیز رو بدتر از قبل می کنه !دیدم که میگم😔

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2731

وای خیلی سخته خیلیی

من بودم جدامیشدم  چون بچه نداشتم و هیچوقت ازهمچین مردی جرات بچه داشتن نداشتم و تاسنم بالا نرفته فرصتا بعدیمو از دست نمیدادم

اما اگه ازش بچه داشتم بخاطر بچم میموندم و سعی میکردم

عزیزم توباید اروم باشی اونو کمکش کنی ک سمت اعتیاد نره بازم اگه تو اینجوری کنی یا ولش کنی شک نکن بدتر میشه اروم باش از خدا بخواه نذر کن هرچی در توانته ک زندگیت برگرده ولی فعلا ب هیچ وجه ب بچه فکر نکن بهش فرصت بده معلومه ک چقدر دوست داره ک بخاطرت تونسته بذاره کنار کمکش کن

2738
مطمینی اولین بارش بوده معتاد شده؟ متاسفانه ترکش خیلی سخته. و رو همه ی جنبه های زندگی اثر میذاره.&nb ...

گاهی تفریحی اونم‌چند سال پیش....بعدم معتاد به هروئین میشه البته با تعارف و حماقت خودش