2726

سلام خانوما لطفا بگین اگه همچین شرایطی پیش بیاد شما دلخور میشین ؟ 

میخاین برین خونه مادرشوهرتون ک میگه من اومدم پارک بیاین اینجا ..باهمسرتون میرید پارک مادرشوهرتون و یه نفر دیگه از اقوام هم هستن بعد از یه احوال پرسی سرسرکی از شما مادرشوهرتون کل مسیر پیاده روی رو تا وقتی ک جدا میشین با شوهرتون دوتایی و با چندمتر فاصله از شما راه میرن و شما هم ناچار بااون قوم نزدیک مشغول صحبت میشین .ضمنا مادرشوهرتون تقریبا هرروز با شوهرتون مکالمه تلفنی دارن و هفته ای یه بارهمومیبینن... حالا تواین شرایط چی فکر میکنین؟؟ میگین اشکال نداره بعد از یه هفته مادرشو دیده بزار خلوت کنن یا میگین به هرحال نباید همسرم منو تنها میزاشت میتونستن تلفنی یا درحضور ما صحبت کنن 

لطفا قضاوتم نکنین فقط بگین شما توی این موقعیت ناراحتی نشون میدین یانه؟ 🙏🙏🙏🙏ممنون

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

نه میگم منم بودم دوست داشتم یکم خلوت کنم با مادرم

خوب اوناهم احتمالا ی صحبتی داشتن که نمیتونستن جلوی اون اشنا بزنن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرفایی که با اون خانومه زدم میگفتم ینی منظچرم ی جور سر حرفو باز میکردم میگفتم اتفاقا به نظر من ادم وقتی جمعه جمع راه بره بهتره...بهرحال منم همسری دلزم و اینا....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2706