2737
2739
عنوان

دعوا با شوهرم که زدمش متاسفانه

78262 بازدید | 132 پست

ساعت 5 دقیقه به 7 بود که یهو آماده شد گفتم کجا میخوای بری گفت کار دارم میرم گفتم ینی چی باید بگی کجا میری خلاصه رفت از پنجره نگاه کردم دیدم با ماشین رفت 

نیم ساعت دیگه برگشت یه بی بی چک گرفته بود گفت برات گرفتم شاید حامله باشی 

من که فهمیدم بی بی چک برای رد گم کنیه اما چیزی نگفتم رفتم زدم بی بیو اومدم بیرون دیدم بجای اینکه منتظر من باشه تو گوشیه تند تند داره تایپ میکنه تا من اومدم گذاشت کنار

گفتم گوشیتو بده گفت چیکار داری یکاری کرد تو گوشیش بعد داد که گفتم دیگه لازمش ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مرد؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بعد بهش گفتم کجا بودیو چیکار میکردی کلی سوال کردم که خودشو زد به اون راه شوخی و اینا 

یبار گفت نمیتونم بگم

یبار گفت با دوستم بودم

یبار گفت رفتم قدم بزنم

خلاصه شام اوردم یه ذره کشید

گفتم کدوم قبرستون شام خوردی که الان سیری

خلاصه کلی عصبی شدم

لطفامیش براتاپیکم گزارش بزنید مدیونتون میشم مرسی حانومی میکنید

کدوم تایپیکت گلم

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2706