2733
2734
عنوان

زنجانی ها و تبریزیها بیان

2931 بازدید | 41 پست

من میخوام ظرف مسی بخرم نمیدونم از مس کدوم شهر بخرم 

والبته اینکه ملیله کاری مس با آب نقره کاری چطوره شماها تجربه ای دارید آخه سفیده به مرور سیاه نمیشه مس چکشی بهتر یا ملیله نقره آبکاری  و اینکه مس بعد از چند سال سیاه میشه البته ظروف تزیینی میخوام بخرم پیشنهادات چیه مرسی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ظرف مسی بخر به فروشنده بگو ظرف آنتی اکسید بده بهت، یه چیزی مثل لاک بی رنگ روش داره که اصلا نمی ذاره ظرف سیاه بشه و گرنه در عرض چند روز، دقت کن ها ، فقط چند روز، پر از لک و سیاهی می شه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
مس زنجان که عالیه هرمدل هم بخوای میتونی راحت پیدا کنی یه عالمه مغاره هست

شمادزنجانی هستی

از این کارای نقره کاری دارید استفاده کردید

2738
ظرف مسی بخر به فروشنده بگو ظرف آنتی اکسید بده بهت، یه چیزی مثل لاک بی رنگ روش داره که اصلا نمی ذاره ...

متاسفانه من شهر جنوب کشورم 

میخوام ست سماور مسی بخرم یعنی سیاه میشه بعد مدتی  اگه سفیدش کنم مثل قبل میشه

من مس بیشتر می پسندم خیلی چشمگیرن، ملیله جلوه اش کمتره و خیلی هم گرونتره

ببخشید زیاد سوال میپرسمملیله اگه سیاه باشه دوباره نقره کاری کنیم مثل اول میشه 

مس چطور بهعد از تیره شدن سفید کنیم مثل روز اول میشه

متاسفانه من شهر جنوب کشورم  میخوام ست سماور مسی بخرم یعنی سیاه میشه بعد مدتی  اگه سفیدش ک ...

اگه منظورت داخل ظرفه با سفید کردن مثل قبلش می شه، ولی اگه منظورت بیرون ظرف که رنگش مسیه هست دیگه عین اولش نمی شه، و باید خرید کردنی بگی رویه بیرونی ظرفت آنتی اکسید باشه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
من مس چکشی بیشتر می پسندم خیلی چشمگیرن، ملیله جلوه اش کمتره و خیلی هم گرونتره

عزیزم مس چکشی سیاه قلم خوبه یا ساده منظورم بعد از سفید کردنشونه آیا کدومشون بهتره بعد از چند سال داشتن مرسی

شمادزنجانی هستی از این کارای نقره کاری دارید استفاده کردید

بله‌.‌.. منظورت مس سفیده؟ 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
2706