2737
2739
عنوان

بچه ها میهمان پرروتاحالادیدین

452 بازدید | 36 پست

دیروز  زن همسایمون بادوتادخترش یکیشون دبیرستان واونیکی راهنماییه اومدن خونمون دختراش خیلی عادی میرن تواتاقا کشوهارومیبینن یخچالوبازمیکنن😧من بهش گفتم دنبال چیزی میگردی مامانش گفت نه چیه چرابدت میاد کنجکاوه همییییشه تذکرمیدم بیفایده س حالا عصری اومدن باز رفاتاق خواب گفتم چیزی میخوای میگه میخوام نگاه کنم باتمسخرنگام میکنه دست میذاره بعدمیگه ااااامامانننن مگه قرارنبودازاینابخری مامانشم مظلوم نگامون میکنه میگه ندیدم یعنی بهش بدین دوتاخونه ودوتاماشین دارن مامانشم حقوقش بالاس

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄

وووییی چقدر سطح فرهنگیشون پایینه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چنان حرفایی بزن که هشصد جدو آبادشون بلرزه مگه مسخره بازیه جای تو بودم الان به جرم قتل زندان بودم

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

خب چرا راشون میدی والا من جای شما حرصم درومده.شمام رفتی خونشون برو دریخچالوباز کن یا برو تواتاقا رو بگردتا بفهمن چه حسی داره زنیکه فضول با دخترای بیتربیتش

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات

هربارهی بحث واینا 

آخه گاهی دروبازنمیکنم مامانش بالگددرمیزنه یه بارازبس لگدزد افتاد 

هیچوقتم نمیریم خونشون همش اینجان

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄
2706