2737
2734

به طب سنتی اعتقاد ندارم اونم تو این مورد 

اندومتریوز شوخی بردار نیست 

یا باید سریع باردار شد 

یا با دارو کنترل کرد

یا عمل کرد

یهو ممکنه در عرض یه مدت کم از دو سانت بشه هشت نه سانت کیستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من وقتی بچمو سزارین بدونیا آوردم دکترم گفت آندومتریوزم تا چند سال دیگه بچه دار نشم!خودمم نفهمیدم چرا ...

با بارداری از بین میره

چون این بیماری با پریدی رشد میکنه

2738

تو رو خدا هر چیزی دست  سنتیا ندین یه خانمه تو مطب دکترم بود براش تشخیص تومور  تخمدادن این رفته پیش یه دکتر سنتی گفته خوبت میکنم بعد ۶ ماه متاستاز داده بود کلیه و کبد و رودش درصورتی که همون اول با دراوردن و شیمی درمانی خوب میشد هم خودش هم شوهرش گریه میکردن 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

شمام خواهرم برو پیش یه دکتر خوب و کاربلد تو این زمینه بگرد و تحت نظر باش چون اندو هر چی تو شکمشون کمتر دست برده شه و جراحی کنن شانس بارداریشون بیشتره 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
شمام خواهرم برو پیش یه دکتر خوب و کاربلد تو این زمینه بگرد و تحت نظر باش چون اندو هر چی تو شکمشون کم ...

ممنون عزیزم

چن نفر تو سایت گفتن با رژیم خوب شدن اما زیر نظر طب سنتی

عزیزم تحت نظرم قبلا داشتم بچه هم دارم و دیگ ننیخام

خوب خدا رو شکر ، داروو داره فکر کنم برای قطع پریودی چند سال پیش امپولش ۱ تومن بود ؛ ادرس دکترت و میدی اگه باهاش بچه دار شدی واسه دوست صمیمیم میخوام اگه تهرانی این مشکل و داره متاسفانه دوبار پیش یه دکتر بیسواد واسه اینکه دکتره خودش چیز یاد بگیره تجت عمل قرار گرفته الانم ۴ یا ۵ ساله سر خود قرص جلوگیری میخوره که پری نشه

خوب خدا رو شکر ، داروو داره فکر کنم برای قطع پریودی چند سال پیش امپولش ۱ تومن بود ؛ ادرس دکترت و مید ...

شیراز هستم

دکترم فوق العاده هست

هم خودم هم ابجیم داشتیم عمل کرد برامون و شکرخدا جفتمون بچه دار شدیم زود و خاهرمم دوتا بچه داره

دکتر علیرضا کساییان..شیراز..خیابان معدل

شیراز هستم دکترم فوق العاده هست هم خودم هم ابجیم داشتیم عمل کرد برامون و شکرخدا جفتمون بچه دار شدی ...

ممنون مهربون تهرانه ، از بس دکترش اذیتش کرده بود و خاطره بد داره کلان فایل درمان و بچه و همه رو بسته میگم ۴ یا۵ ساله پیوسته قرص جلوگیری میخوره تا پری نشه ، هرچیم میگم گوش نمیده ، ممنون ان شاالله بزودی خوب شی و اذیتت نکنه

2706