1507
1482

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1436

چند دقیقه بعد ازش عکس گرفتی

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

بععععععله

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
1334

مباااارکه😍

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
این عکسه مال ده دقیقه بعد هست ولی سه دقیقه بعدش هم همین شکلی بود

ممکنه منفی باشه

اینجا فقط میگن مبارکه😐

آزمایش خون قطعی هست

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1476
1508