2726
عنوان

دلم بورانی بادمجون نصف شبی ولی حسش نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین من سرخ میکنم اگر تو ظروف دردار بزارم کیفیتش عالی میشه ولی تو کیسه فریزر بوی بد میگیره و حالت اب ...

منم کیسه نمیزارم 😂😂 ظرف در دار. کلا تجربه بهم گفته چیزای پخته شده باید تو ظرف باشن.پلاستیک خراب میشه.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
نوش جونتون. مامان من چندین بسته داشت گفت چنتا ببر ناز کردم آخه باردار هستم گفت سرخ کرده هم هست ببر&n ...

ممنون،مامان من همیشه بادمجون میگیره سرخ میکنه میزاره فریزر هروقت بخواد درست کنه در میاره ازفریزر 

عه منم باردارم نکنه بخورم بزام

نه اوایل هیچیم نمیشد الان که ماه هفتمم دردای وحشتناک میاد سراغم حس میکنم الان بچه میخواد دنیا بیاد دیگه تصمیم دارم تا اخر بارداری نخورم 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
منم کیسه نمیزارم 😂😂 ظرف در دار. کلا تجربه بهم گفته چیزای پخته شده باید تو ظرف باشن.پلاستیک خراب می ...

اره منم اخیرا خواهرم داشت سرخ می‌کرد تو ظرف بهم داد از تنبلی همونجوری گذاشتم میبینم چقدر تازه مونده 

نه اوایل هیچیم نمیشد الان که ماه هفتمم دردای وحشتناک میاد سراغم حس میکنم الان بچه میخواد دنیا بیاد د ...

عجیبه نمیدونستم ،احتمالا بخاطر دونه هاش که آلرژی زاست و گرمه اینجوری میکنه دیگه نخور 

عجیبه نمیدونستم ،احتمالا بخاطر دونه هاش که آلرژی زاست و گرمه اینجوری میکنه دیگه نخور 

نمیدونم والا قدیمیا میگن ماهای اخر باد میندازه تو شکم 😑😑😑😑

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
وایی باشه مرسی

ولی موقعی که من رژیم میگرفتم نه شیرینی میخوردم ونه برنج زیاد ۹کیلو کم کردم.....بدون ورزش

ولی الان باز دارم چاق میشم چون اگ خوردنمو زیادکنم چاق میشم...

هم استعداد لاغری دارم هم چاقی😢😢😢

2706