1464
1411

بادمجون کبابی،سیر، کمی نعنا، ماست، نمک

میزارن خنک میشه میخورن با نون برشته یا کنار غذا

آب دهنم ریخت رو بالش😞

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بههههههههههه به به

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،.......بنده خودمو مذهبی نمیدونم😊 ولی عاشق مذهبی ها هستم😌😍

من همیشه بادمجون کبابی دارم تو فریزر. ماهم زیاد هوس میکنیم 😍 ولی ما نعنا نمیزنیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473
من همیشه بادمجون کبابی دارم تو فریزر. ماهم زیاد هوس میکنیم 😍 ولی ما نعنا نمیزنیم

منم قصد دارم بگیرم کباب کنم فریز کنم بیست کیلو 😂

من به همه چیز نعناع میزنم 😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449
قاطی میکنن اینارو؟ منظورت کشک بادمجونه؟ پاشو درست کن یه لقمم مابزنیم چی میشه

نه عزیز. ماست، بادمجون کبابی خنک شده و له شده، سیر خام رنده شده و نمک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم قصد دارم بگیرم کباب کنم فریز کنم بیست کیلو 😂 من به همه چیز نعناع میزنم 😝

کلا زندگی بدون بادمجون سخته. ی طبقه فریزرم بادمجون سرخ شده و کبابی بعد هی تمدید میکنم تموم نشه😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
برعکس من امروز خونه مامانم بودم بادمجون کبابی درست کرد خوشمزه😜😜😜

نوش جونتون. مامان من چندین بسته داشت گفت چنتا ببر ناز کردم آخه باردار هستم گفت سرخ کرده هم هست ببر 

پشیمان و نادمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا زندگی بدون بادمجون سخته. ی طبقه فریزرم بادمجون سرخ شده و کبابی بعد هی تمدید میکنم تموم نشه😂😂

ببین من سرخ میکنم اگر تو ظروف دردار بزارم کیفیتش عالی میشه ولی تو کیسه فریزر بوی بد میگیره و حالت ابری میشه چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476

من عاشق بادمجونم 

ولی نمیدونم چرا میخورم رحمم منقبض میشه از ترس بچه نمیتونم بخورم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
من عاشق بادمجونم  ولی نمیدونم چرا میخورم رحمم منقبض میشه از ترس بچه نمیتونم بخورم 😭😭😭😭😭😭 ...

عه منم باردارم نکنه بخورم بزام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین من سرخ میکنم اگر تو ظروف دردار بزارم کیفیتش عالی میشه ولی تو کیسه فریزر بوی بد میگیره و حالت اب ...

منم کیسه نمیزارم 😂😂 ظرف در دار. کلا تجربه بهم گفته چیزای پخته شده باید تو ظرف باشن.پلاستیک خراب میشه.

1450