2703
2553
عنوان

خانومایی ك خودتون كسب و كار دارید

130 بازدید | 16 پست

اونایی كه كار تو خونه میكنید مث كار هنری خیاطی و .... وسایلتونو از كجا میخرید به صرفه باشه من تهرانم نمیدونم برم بازار تهران یا ن؟یعنی به صرفه هست برام؟

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

منم دلم میخواد پول در بیارم تو خونه ولس نمیدونم چیکار کنم دستم خیلی خالیه😞

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه جا هست یه جین کش مو رو میذاری تو سلفون رنگبندی ۲تومن هرجین...

کجا؟چطوری؟

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️
منم دلم میخواد پول در بیارم تو خونه ولس نمیدونم چیکار کنم دستم خیلی خالیه😞

خیاطی خیلی خوبه. وسایل بدوزی ببری بدی مغازه دارها .مث ست اشپزخونه و این چیزا. پیج هم بزنی بهتره سودش بیشتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم قراره فردا برم تولیدی سرکوچمون بعنوان چرخکار.دعا کنید جوربشه و بتونم بمونم.خیلی دوسدارم خودم پولی داشته باشم دستم جلوی شوهرم دراز نباشه.😔😔

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
2714
منم قراره فردا برم تولیدی سرکوچمون بعنوان چرخکار.دعا کنید جوربشه و بتونم بمونم.خیلی دوسدارم خودم پول ...

ایشالله جور بشه برات عزیزم ناد علی رو نذر كن امشب بخون خیلی حاجت میده❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیاطی خیلی خوبه. وسایل بدوزی ببری بدی مغازه دارها .مث ست اشپزخونه و این چیزا. پیج هم بزنی بهتره سودش ...

من اینا رو بلدم ولی دوختم متاسفانه کسی ازم نخرید مثلا مغازه ها جنس چینی نیخرم ۵تومنم نمیشه البته پارچه ی آشغال بعد میفروشن۱۵تومن مردمم با کله میخرن فکر دوخت و پارچه اش نیستن ولی وقتی خودمون میخریم حداقل۲۰تومن هزینش میشه ولی هیچکس حاضر نیست ازما۴۰یا۳۵بخره.لعنت به چینیا.البته باید تو دروهمسایه و آشنا مشتری پیدا کنی وکانال و پیج داشته باشی وگرنه رو مغازه ها حساب نکن

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
ایشالله جور بشه برات عزیزم ناد علی رو نذر كن امشب بخون خیلی حاجت میده❤

قربونت عزیزم انشالا خودتم یه کار خوب گیرت بیاد.تایپم خوبه اگه کامپیوتر داری

من اینا رو بلدم ولی دوختم متاسفانه کسی ازم نخرید مثلا مغازه ها جنس چینی نیخرم ۵تومنم نمیشه البته پار ...

ببین هركی اندازه ی وسعش میخره .صد در صد كسی ك نداره ارزون میخره یا نمیخره. اما كسی كه داره جنس خوبشو میخره من خیلی پیجا دیدم ك كلی فروش دارن .باید تلاش كنی تا ب نتیجه برسی حتی اولش فقط خرج كنی. اولش سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت عزیزم انشالا خودتم یه کار خوب گیرت بیاد.تایپم خوبه اگه کامپیوتر داری

ن متاسفانه ندارم خیاطیمم حرفه ای نیست اما زود یاد میگیرم حالا ببینم این كار چی میشه ب امید خدا. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تهران هستید و لوازم خرازی میخواید برین ۱۵ خرداد بازار مشیر خلوت قیمتا خییییلی مناسبتره کلی تفاوت ...

ممنونم مغازه كه خیییلی گرونه😫. پارچه میخوام اونو كجا برم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706