2726
عنوان

اضافه کردن وزن در بارداری

80 بازدید | 17 پست

شما توی بارداری چقدر وزن اضافه کردید؟من شش ماهم داره تموم میشه تا الان سه چهار کیلو وزنم زیاد شده نگران وزن بچه ام و سلامتش.

من تازه وارد ماه چهارم شدم، دو کیلو هم کم کردم به جا اینکه اضافه بشه !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش دکترت چیزی نگفت ک 

من خودم تو شیش ماه هستم و از 59به 66رسیدم 

اما یکی از بستگان فقط فقط سه کیلو اضافه کرد 

بچش 3کیلو به دنیا اومد ماشاءالله آلان تپلی تر شده 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2728
آخه شکمم هم کوچولوئه.بقیه هم بهم میگن.بچه دوم هم هست.سر اولی اینجور نبودم

منم شکم ندارم تا الان ربطی به اینا نداره اصلا وزن بچه و تغذیش کاملا مجزاست

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

بچه تو ماه ۸و ۹شروع می‌کنه به وزن گیری.منم تو دو ماه آخر وزنم رفت بالا یه دفعه. در کل ۱۲کیلو اضافه کردم، و ۲۰روز بعد از زایمان به وزن قبلم برگشتم. نینیم هم ۳کیلو ۴۰۰بود.البته ۲هفته و نیم زودتر به دنیا اومد، دکترم می‌گفت اگر تا ۴۰هفته صبر کرده بودی به ۴کیلو هم میرسید

عجب.... بد ویار بودی؟

نه اشتهام کم شده.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

من ۱۰کیلو اضافه کردم تا الان

ولی بارداری اولم ۱۱کیلو اضاف کردم و پسرم ۳۸۵۰بود وقتی به دنیا اومد

نگران نباش شکمم خیلی کوچیک بود بارداری اولم خیلی

ولی پسرم تپلی بود

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2706