1662
1605
عنوان

اضافه کردن وزن در بارداری

71 بازدید | 17 پست

شما توی بارداری چقدر وزن اضافه کردید؟من شش ماهم داره تموم میشه تا الان سه چهار کیلو وزنم زیاد شده نگران وزن بچه ام و سلامتش.

من تازه وارد ماه چهارم شدم، دو کیلو هم کم کردم به جا اینکه اضافه بشه !

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

نگران نباش دکترت چیزی نگفت ک 

من خودم تو شیش ماه هستم و از 59به 66رسیدم 

اما یکی از بستگان فقط فقط سه کیلو اضافه کرد 

بچش 3کیلو به دنیا اومد ماشاءالله آلان تپلی تر شده 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

با سلام وخسته نباشید۱۹کیلو😎

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
آخه شکمم هم کوچولوئه.بقیه هم بهم میگن.بچه دوم هم هست.سر اولی اینجور نبودم

منم شکم ندارم تا الان ربطی به اینا نداره اصلا وزن بچه و تغذیش کاملا مجزاست

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

بچه تو ماه ۸و ۹شروع می‌کنه به وزن گیری.منم تو دو ماه آخر وزنم رفت بالا یه دفعه. در کل ۱۲کیلو اضافه کردم، و ۲۰روز بعد از زایمان به وزن قبلم برگشتم. نینیم هم ۳کیلو ۴۰۰بود.البته ۲هفته و نیم زودتر به دنیا اومد، دکترم می‌گفت اگر تا ۴۰هفته صبر کرده بودی به ۴کیلو هم میرسید

8
عجب.... بد ویار بودی؟

نه اشتهام کم شده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

من ۱۰کیلو اضافه کردم تا الان

ولی بارداری اولم ۱۱کیلو اضاف کردم و پسرم ۳۸۵۰بود وقتی به دنیا اومد

نگران نباش شکمم خیلی کوچیک بود بارداری اولم خیلی

ولی پسرم تپلی بود

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
خدا قوت پهلوان... شما دیگه آخر بارداری هستی.میگن دوماه آخر وزن بیشتر میشه. ان شاالله زایمان راحتی ...

فدات عزیزم همچنین

من زیادی شیرینی خوردم مخصوصا این۲ماه آخر بیشتر اضافه وزنمم برا همینه

بعده زایمان کم میکنم باپشتکاری🙂💪

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!