2726
عنوان

بچم یسره میزنه تورو خدا کمکم کنید

355 بازدید | 24 پست

واقعا مستعصل شدم

هرکاری میکنم حرف میزنم 

تشویقش میکنم 

اخم میکنم

انقد بد میطنه و کارای بد مسکنه ک اخر مجبور میشم بزنمش😢😭

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بد میزنه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زدنو از خودت ياد گرفته خب!!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

اللهی

توخونه جنجال نباشه

دعواش نکن

طبیعیه غریزشونه

پسرمن اهل زدن نیس بیشترکتک میخوره ۱۸ماهشه امروز مربی مهدمیگفت موهای دخترروکشیده وقشنگ نشسته گازش میگرفته

تعجب کردم گفتم اصلا مااینکارارونکردیم بالاخره بچن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من نفهمیدم اون خودش را میزنه یا شما اون را میزنید؟

بقیه رو میزنه 

منو باباشو اخر سر خودش میخوره از من😢

پسر منم همینطوری بود , بردم پیش روانشناس , گفت به ازای هربار که کار بد انجام نداد بهش جایزه بده , جایزه اش هم چیزیه که دوست داره مثلا تماشای تلویزیون 

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
چرا به جای زدن و اعصاب خودت رو خراب کردن و روحیه بچه رو کشتن نمیری پیش یه مشاور خوب ؟؟چندسالشه؟؟؟

2 ساله اس

مستاصل نشو گلم...یه مدت نسبت به کاراش بی اعتنا باش. اون داره اینجوری جلب توجه میکنه و به هدفشم رسید ...

من خیلی باهاش بازی میکنم

همه توجهم ب اونه 

نمیدونم واقعا چرا اینکارو میکنه 

خیلی صبر میکنم مثلا امشب از سر شب صبوری کردم 

ولی ی رب پیش دوباره همچین زدم ک واقعا از کوره در رفتم .منم ادمم مگه چقد ظرفیت دارم

یسره ب همسرم میگم ربکشن نشون نده

2706