1596
1578
عنوان

خیلی ناراحتم بیایین ی لحظه

221 بازدید | 34 پست

خیلی وزنم کمه دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم از قرص ویتامینه بگیر تا چند وعده غذای اضافی پلی هیوی ب هیچی دیگه نمیدونم چیکار کنم خواهرانه کمکم کنید خیلی نیاز دارم ب کمکتون😢😢

زندگیمممم دخترم و همسرم  

چن کیلویی

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
خدایا از وزن من بکاه به وزن این دوستمون اضافه بفرما الهی امین

🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   

ازمایش تیروئید بده.. زیر نظر دکتر چاق شو.. ی وقت قرص و دارو بدون مشورت پزشک نخوریا..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
8

منم فوق العاده لاغرم اما هرچی هم‌بخوری بی فایده اس انگار

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را                            تادگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید              #سردار_دلها

منم کپسول فرشتهئگرفتم پف کردم چاقشدم بعدیسال تمام وزنم برگشت هیچ چربی گرفتم سنگ صفراکرفتم الانم صفراموبرداشتن اصلاسراغ عطاری نرو رزیم دکترکرمانیم گرفتم ول کردم برگشت الام شیرخشک گرفتم دیگ میخورم ببینم چحوره

1563
۵۰چون قدم بلنده معلوم نمیشه انگار چهل کیلوام

چیا میخوری در طول روز؟ موز گردو عسل بعضی شبا پیتزا برنج با خورشت زیاد اگ میان وعده هات و غذاهات خوب بودن دیگ باید آزمایش بدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547