2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌میخورم‌حالت‌تهوع شدید‌باسرگیجه

ودل‌دردمیگیرم

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
2728

سلام ببخشید خانوما یه سوال داشتم روم نشد از مادرمم بپرسم من ۳ ساله عروسی کردم مدت ۱ سال قرص ال دی خوردم بعدش مصرفشو قطع کردم الان باز میخوام شروع کنم بعد ۲سال روز پنجم پریودیمه امشب یکدونه خوردم بعد چند روز میتونم رابطه داشته باشم بدون جلوگیری باید بعد اون ۲۱ روز یعنی یه بسته مصرف کنم بعدش یا مثلا بعد چند روز مشکل ایجاد نمیکنه اخه اصلا شرایط بارداری ندارم  اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم ؟؟؟؟

2738
سلام ببخشید خانوما یه سوال داشتم روم نشد از مادرمم بپرسم من ۳ ساله عروسی کردم مدت ۱ سال قرص ال دی خو ...

ماه اول باید از ک ... همزمان استفاده کنی.ولی ماه بعد دیگه فقط قرص

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
اها یعنی این ماه طبیعی جلوگیری کنم مثلا همیشه ماه بعد دیگه فقط قرص بخورم کافیه؟؟

ببین عزیزم این ماه هم قرص و هم کاندوم چون هنوز هورمون بدنت کامل بالا نرفته و ریسک بارداری هست.ولی از ماه بعد فقط قرص تنها استفاده کن. و البته یادت باشه اگه به هر دلیلی قرص انتی بیوتیک خوردی اثر قرص بارداری از بین میره و باید از کاندوم هم استفاده کنی

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
خب شوهرت وسیله بگو ایتفاده  کنه

اخه به شوهرم باشه نمیزاره قرصم بخورم خودش ۲ساله طبیعی جلوگیری میکنه مشکلی پیش نیومده ولی خودم ترس دارم پریودمم نامنظمه گفتم شاید باخوردن این قرص تنظیم شه اخه ۲۰سالمه نمیخوام بچه دارشم فعلا

2706