2737
2734
عنوان

شوهرم میگه چرا بهم اعتماد نداری ..‌

556 بازدید | 10 پست

بچهها شوهرم میگه چرا  بهم اعتماد نداری  دو تا خانم پیشش کار میکردن ازشون بدم میومد چون لباسای مناسبی محل کار نمیپوشیدن بعد بهش گفتم از خانم فلانی خوشم نمیاد  و اون یکی هم وقتی من میومدم انگار من وجود نداشتم سلامم نمیکرد حتی 

میگه تو بددلی میکنی درصورتی ک ۱۲ تا خانم دیگه هستن اصن بد دلی نکردم نگفتم فلانی بده   

فقط تو این ۲ سال نسبت ب این دو تا بد بودم و به شوهرمم حرف بدی نزدم فقط گفتم از خانم فلانی خوشم نمیاد 

اون یکی هم خیلی چشمش کار میکنه ب  هروحال منم زنم میفهمم 

ب نظرتون من اشتبا کردم بهش گفتم ؟ نباید ب رو خودم میاوردم ؟

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

نه

عادیه بین زن و شوهر که یکیشون حساس شه به یه چیزی 

اگه زیاد نباشه شکاکی نیست

تو اینجور مواقع بهتره طرف مقابل سعی کنه دل اون یکیو آروم کنه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عادیه بین زن و شوهر که یکیشون حساس شه به یه چیزی  اگه زیاد نباشه شکاکی نیست تو اینجور موا ...

سر یه موضوعی جفتشون رفتن از محل کار دیگه نیستن ولی هنوز حرفشو پیش میکشه میگه چرا بهم اعتماد نداری 

راستش اون خیلی بهم اعتماد داره  دانشگاه برم باشگاه برم هرجا برم حتی نگفته روسریتو بکش جلو ولی من دست خودم‌نیس اون دوتا یه جوری بودن 😭

اگه ازهمسرت مطمئنی دلیل واسه این کاراوحرفانیست.

مطمئنم ولی انقد خیانت و این چیزا دور و اطرافم دیدم کلا انگار مریض شدم 

مطمئنم ولی انقد خیانت و این چیزا دور و اطرافم دیدم کلا انگار مریض شدم 

نکن عزیزم درست نیست ...کسی بخوادهرزبره اگه زندونیشم کنی کارخودشومیکنه..بااین کاراهمسرتونسبت به خانومای اطرافش حساس میکنی ..باعث میشی توجهش جلب بشه ..آروم باش ووظایف همسریتوبه خوبی انجام بده ..بابت داشتن همسرخوبم خداروشکرکن..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
نکن عزیزم درست نیست ...کسی بخوادهرزبره اگه زندونیشم کنی کارخودشومیکنه..بااین کاراهمسرتونسبت به خانوم ...

درست میگی ولی از بس گفته بد دلی دیگه خودمم ب یقین رسیدم شکاکم 😢

2738
 درست میگی ولی از بس گفته بد دلی دیگه خودمم ب یقین رسیدم شکاکم 😢

ببد دل نیستی گلم ازعلاقه اس ..داستانای دور وبرم حساس ترت کرده..سعی کن آروم باشی..یه مدت درمورداین مسائل صحبت نکن ..اصلا بهش فکرم نکن ..کم کم به آرامش میرسی..نظرهمسرتم تغییرمیکنه

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
 سر یه موضوعی جفتشون رفتن از محل کار دیگه نیستن ولی هنوز حرفشو پیش میکشه میگه چرا بهم اعتماد ند ...

بگو ب تو اعتماد دارم اما رفتارای اونا حرصم میده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘