2726
منم اولین بار که دیدمش راستش دوسش نداشتم حتی بهم درخواست ندادبود هنوز به دوستم گفتم این پسر انگار قب ...

الهی عزیزم😄 

اخه میگن انسان قبلا برنامه ریزی شده ، این اتفاقاته الان قبلا تو ذهن ذخیره شده

واس همین بعضی وقتا حس میکنیم یچیزاییو قبلا دیدیم! عینه شما

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون میشم بدی عزیزم

https://t.me/parvareshejazb

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728
[QUOTE=106366242]قانون جذب کیلو چنده 😒  پس چرا این همه دختر به احسان علی خانی فک میکنن براشون ...

ببین جذب شخص خاص کاملا میشه بشرطی ک اون طرف تو حیطه ارتباطاتت باشه م+لا دوسته همکاره فامیله همکلاسیه و...ولی اگه مثلا فلان هنر پیشس ک تا حالا ندیدیش نمیشه .این حرفم مجبورن بزنن چون خیلیا استفاده بد میکنن